Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletki na odchudzanie po świętach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązania raczej nie mają sensu. Nie ma co tak katowac organizmu i raz bardzo się odchudzać a raz mocno tyć. Wiadomo że w świeta wypada zjeść więcej i najczęściej są to niezdrowe rzeczy, ale też trzeba mieć jakiś umiar. Może po świetach warto postawić na mocniejszych trening i większą restrykcyjność jeżeli chodzi o dietę? Zobaczcie sobie też sprzet sportowy od Sport-Shop.pl Jezeli postawicie bieżnie albo rowerek stacjonarny w domu to na pewno też zaczniecie więcej ćwiczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby efekty były widoczne trzeba zastosować odpowiednią dietę dla naszego organizmu i ćwiczenia, wtedy można stosować tabletki które wspomagają odchudzanie. Wtedy są widoczne efekty. Nie wiem czy ktoś słyszał o Clenbuterol . Ale ja sama z ciekawości czytałam skład tych tabletek i opinie na stronie https://sportsempire.pl/ i szczerze przyznam że sama jestem nimi zainteresowana.
Powrót do góry
prayboy
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki na odchudzanie to według mnie bardzo zły pomysł. Lepsze będą jakieś porządne suplementy diety. Spójrzcie sobie choćby na viridian nutrition uśmiech Mają naprawdę niezłe oferty uśmiech
lilly898
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że nie warto stosować żadnych tabletek i "cudownych" suplementów. Najlepiej po prostu zmodyfikować swój jadłospis. Warto wprowadzić do niego np. kaszę jaglaną: https://holee.pl/pysznie-zdrowo-i-prosto-kasza-jaglana/ uśmiech Takie właśnie działania pomagają schudnąć i zyskać dobre samopoczucie. Trzeba pamiętać także o codziennej dawce ruchu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: