Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja pokoju dziennego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 6:24    Temat postu: Aranżacja pokoju dziennego Odpowiedz z cytatem

Hej. Macie jakieś pomysły na meble do pokoju dziennego?

Na przykład na wypoczynek? Przegladam sobie katlaogi wnętrz i w sumie nic ciekawego mi nie wpadło w oko....

Może macie jakies propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może meble z prawdziwego drewna? Mam takie w swoim domu i są praktycznie nie do zdarcia. Bardzo wysokiej jakości, prezentują się o wiele lepiej niż te ze sklejki (nic się od nich nie odkleja....).
Jeśli chcesz zaoszczędzić poszukaj u producentów w sieci. Zamawiałam tak swego czasu stół i krzesła do jadalni i wyglądają bardzo dobrze. Solidne.
Pamiętaj, że klasyczny design zawsze w cenie - dzięki temu można odmienić wnętrze różnymi dodatkami.

Jesli chodzi o wypoczynek o dla mnie królują tutaj duże narożniki, tak aby można sie było wygodnie rozłożyć:
http://meblearkadius.pl/tagi/naroznik-duza-powierzchnia/

Przejrzyj je sobie w tym wlasnie sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że meble sa bardzo ważne ale też warto zwrócić uwagę na dodatki. Tak naprawdę dodatki sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Jeśli jeszcze nie wiecie jak zagospodarować okna to polecam zastanowić się nad modnymi roletami. Świetne rolety materiałowe oferuje producent rolet dzień noc firma DecoDesign. U nich możecie zamówić rolety w dowolnym rozmiarze i kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkania
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 17

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duża kanapa, mały stół. No i to co najwazniejsze czyli przeogromny telewizor Very Happy To powinno koniecznie znaleźć się w każdym salonie. Tak samo warto według mnie postawić na dywan. Ja kupiłam w https://carpetforyou.pl genialny model, bardzo dobry jakościowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 19 Paź 2018, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam mebli do sypialni i bardzo spodobała mi sie oferta tej strony https://www.meble-cezar.pl/meble-twarde/szafy/z-drzwiami-przesuwnymi Jest tutaj bardzo dużo ciekawych szaf z przesuwanymi drzwiami. Odkąd pamietam bardzo chciałam mieć taką szafę, jest to bardzo dobre rozwiązanie przy mniejszym pomieszczeniu ponieważ otwierając ją nie zabieram przestrzeni z pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tumi
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszperajcie w Internecie w tej materii. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie.
_________________
Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie posługują się religią, żeby krzywdzić się nawzajem, kiedy i bez tego na świecie jest tyle bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
usak
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 13:31    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tradycjonalistką - uwielbiam minimalizm. uśmiech
_________________
https://www.galeriakominkow.pl/produkty/dystrybucja-goracego-powietrza.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio u znajomej i bardzo mi się spodobało jak ona ma urządzone. Ma na ścianach farbę betonową od Primacol Decorative. Świetnie to wygląda, piękna imitacja betonu, do tego wielki biały stół - cudo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 6 Mar 2019, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem na etapie wyboru odpowiedniej kanapy.
I mam problem, bo nie wiem jaka duża, czy z funkcją spania itd.
Tutaj https://zeusmeble.pl/ znalazłam trochę ciekawych propozycji.
Chętnie poczytam, jeśli ktoś widział też coś innego wartego uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupić dobre krzesło. W sklepie Moje Bambino masz duży wybór krzeseł https://mojebambino.pl/4290-krzesla-szkolne Ze względu na to, że kierują swoją ofertę do szkół, to masz pewność, że krzesła są ergonomiczne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group