Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka będzie najlepsza podłoga do salonu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 10:43    Temat postu: Jaka będzie najlepsza podłoga do salonu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie obecnie jaką podłogę warto jest położyć w salonie.... Brałam pod uwagę naturalne drewno. Ale czy parkiet czy deska nie będą zbyt drogie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie są wbrew pozorom takie drogie. Porządna podłoga drewniana może kosztować niewiele więcej niż panele o wysokiej klasie ścieralności.

Polecam kontakt z tą firmą:
https://www.ddd.com.pl

W sklepie maja bardzo duży wybór porzadnych desek podłogowych i powinni Wam doradzić w tym temacie. Osobiscie stawiałabym jednak na drewno.

Poszukaj czy nie masz ich salon w swojej okolicy. Maja salony w całej Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 5:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o zmianie podłóg, a nawet i zmianie ogrzewania. Ostatnio wiele słyszałam dobrego o ogrzewaniu podłogowym. Najlepsze do tego są wylewki podłogowe Łódź z jastrychu, które szybko i równomiernie rozprowadzają ciepło. Koniecznie trzeba o tym pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będą standardowo panele. Jednak postawimy na nowoczesne panele winylowe. Także zastanawiam się nad innymi rzeczami do salonu, oglądam już narożniki, telewizory, stoliki. Także propozycje od https://www.galameble.com/dodatki-pufy/ na ciekawe pufy mnie zainteresowały bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi podłogę, jaka mu się podoba. Ja też zdecydowałam się na panele, bo są moim zdaniem najbardziej uniwersalne, a i cenowo korzystnie wychodzi ich montaż. Tym bardziej, że można spokojnie je samemu położyć. Co znacznie ogranicza koszty. Co prawda dużo osób straszyło mnie że panele będą stukać, ale położyliśmy pod nie podkład pianowood - www.pianomat.pl/pianowood/ i nie mamy takiego problemu. Pianowood to profesjonalny podkład pod podłogi pływające, który wycisza podłogę i ją dociepla - jest bowiem materiałem gęstym, ale równocześnie elastycznym. Ma świetne właściwości jeśli chodzi o izolację cieplną i akustyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Także jestem zdania, że każdy robi taką podłogę jaka mu się najbardziej podoba. Lecz najważniejsze jest to jakiego rodzaju listwy wybierzemy. Dlatego też zdecydowanie muszę poszukać jakie listwy w ogóle są teraz dostępne. I tak też tutaj https://oswietleniowki.pl/listwy-przypodlogowe-z-oswietleniem-led,c235.html znaleźć można dość spory i konkretny wybór w bardzo fajnych listwach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Sob 3 Kwi 2021, 2:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A płytki dywanowe może już sprawdzaliście? https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/p-ytki-dywanowe/c38bd6
Bo to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie.


Ostatnio zmieniony przez torch dnia Pią 9 Kwi 2021, 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacek_col
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob 3 Kwi 2021, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w salonie zrobiłem parkiet i gdybym miał wybierać drugi raz, to zrobiłbym tak samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rstracke
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2021, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listwy podłogowe to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Mają funkcje praktyczne i estetyczne – są gwarantem idealnego wykończenia. Ich kolor, kształt i wysokość powinny podkreślać wystrój wnętrza, zachowując optyczną harmonię proporcji pomieszczenia. Co sądzicie o takich listwach https://kronosfera.pl/p/wykonczenie-wnetrz-listwy-i-akcesoria,89?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrze w takim wnętrzu sprawdzi się parkiet. Warto taką opcję wziąć pod uwagę. Bardzo dobrą ofertę ma pan Grzegorz Gradziński - profesjonalne cyklinowanie w Szczecinie: http://cyklinowanie.szczecin.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group