Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wybrać dobry krem bb?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 16:05    Temat postu: Jak wybrać dobry krem bb? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać dobry krem bb?
Macie już jakiś swój sprawdzony?
Widziałam, że ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/6612-its-skin-babyface-silky-bb-krem-bb-do-cery-tlustej-i-mieszanej-35-g.html ma coś ciekawego u siebie.
W ogóle podobno te azjatyckie kosmetyki są warte uwagi.
Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałaś o takiej opcji jak kosmetyki z korei? Oni też w ofercie mają różne kremy bb. Poczytaj sobie o krokach koreańskiej pielęgnacji i wypróbuj. Efekty mogą być naprawdę wyjątkowe, a Twoja cera będzie wyglądała jak pupcia niemowlęcia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć sobie na stronę http://eve-kosmetyka.pl/. Masz tam masę kosmetyków naturalnych, które nie mają złego wpływu na cerę i skórę. Korzystam z nich od dawna i widzę znaczącą poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 8 Cze 2018, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takich kremów w swojej kosmetyczce, bardziej jakoś mam takie specjalistyczne na różne jakieś niedoskonałości. O jak np. będziesz miała worki czy cienie wyskoczą pod Twoimi oczami to Remescar jest bardzo dobry, sama go stosuję i polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 8:33    Temat postu: krem bb Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poprosić o próbkę. W drogerii albo kiedyś Pani w aptece Melissa dała mi próbkę kremu bb w saszetce 2 ml. Więc zapytaj i dzięki temu będziesz mogła przetestować w domu i sprawdzić czy ci odcień pasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawilżanie twarzy to wg mnie podstawa codziennej pielęgnacji. Jak nie dbamy odpowiednio o cerę, to potem mamy różne problemy z nią. Przeważnie właśnie staje się ona wysuszona, szorstka, niemiła w dotyku. Taką miałam do niedawna. Najgorzej było własnie w okresie grzewczym...Ale teraz już nawilżam ją odpowiednio dobranym kremem Calluna Medica Skóra jest nawilżona jak nigdy, aż chce się ją dotykać i miziać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że nawilżanie jest bardzo ważne a także regularne dbanie o siebie. Mówię tu o peelingu, maseczkach i itp. Ja także postawiłam na naturalne kosmetyki z https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/PIELEGNACJA-CIALA/5044 . Bo zawierają one cenne składniki które nie tylko pielęgnują ale też usuwają dolegliwości .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy bb są super, szczególnie w moim przypadku, mam cere tłustą. Wiadomo, że trzeba dobierać odpowiednie kosmetyki i ja tak robie. Bardzo pomocny jest w tym blog https://www.moment.pl/blog/cera-tlusta/ Wiadomo też że rodzajów i marek kosmetycznych jest cała masa. Trzeba jakoś to wszystko przesiać i wybrać te idealne cenowo i jakościowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group