Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczyszczacz powietrza
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 7 Paź 2018, 9:24    Temat postu: Oczyszczacz powietrza Odpowiedz z cytatem

moje dziecko tez jest alergikiem, jest za małe na wykonanie dokładnych testów, ale ma uczulenie na kurz/roztocza, słyszałam o oczyszczaczu powietrza, czy ktos z was z tego korzysta? czy mozecie mi poradzic czy to jest skuteczne, czy warto kupic? jakije firmy oczyszczacz poleciłybyście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Wto 9 Paź 2018, 9:31    Temat postu: Re: Oczyszczacz powietrza Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
moje dziecko tez jest alergikiem, jest za małe na wykonanie dokładnych testów, ale ma uczulenie na kurz/roztocza, słyszałam o oczyszczaczu powietrza, czy ktos z was z tego korzysta? czy mozecie mi poradzic czy to jest skuteczne, czy warto kupic? jakije firmy oczyszczacz poleciłybyście?


W sytuacji jeśli w domu masz małego alergika to taki oczyszczacz jest wskazany. O ile oczywiście kupisz dobry sprawdzony sprzęt, jak oczyszczacze od firmy Alfda:
http://www.oczyszczacze-powietrza.pl - daję tutaj link do dystrybutora

Oczyszczacze takie
mają dobre filtry
oczyszczają powietrze z pyłków i smogu
jak również i wspomnianych pyłków
jest tam funkcja oczyszczania

Konkretny oczyszczacz powinien być wybrany pod określoną przestrzeń w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak oczyszczacz jest wskazany https://www.emultimax.pl/pl/p/Oczyszczacz-powietrza-8-etapow-WARMTEC-AP350W-do-80m2-nawilzacz/1890?gclid=EAIaIQobChMIuICunLSf3gIVl8myCh2dVgknEAQYASABEgKZUvD_BwE

tylko cena kosmiczna
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza przy małym dziecku powinno się zainwestować w taki sprzęt, uwierz mi nie będziesz żałować. Nie dość że usuwa alergeny i kurz, to jeszcze te wszystkie toksyczne rzeczy które ze smogiem wchodzą do domu. Z mojej strony polecam oczyszczacz powietrza Xiaomi https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-xiaomi , bo jest stosunkowo niedrogi jak na to oferuje. Mam go od paru msc-y i jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie tylko ze względu na dziecko warto o tym pomyśleć, zanieczyszczone powietrze ma bardzo zły wpływ na zdrowie każdego z nas jak wynika z tej publikacji https://adamed.expert/czym-jest-smog-w-twoim-miescie/ i naprawdę powinno się przeciwdziałać zanieczyszczeniu powietrza na wszelkie możliwe sposoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką maskę antysmogową do biegania polecacie? Macie w tym zakresie jakieś doświadczenia? Zastanawiam się obecnie nad rankingiem na Zdrowieija.pl...
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku posiadania w domu alergika koniecznie warto zainteresować się porządnym oczyszczaczem powietrza. Ja nie mam nikogo takiego w rodzinie, a i tak zainwestowałam w oczyszczacz z nawilżaczem, taki wybór jest najlepszy, szczególnie na okres jesienno-zimowy. Z tego co się orientowałam to oczyszczacze firmy Sharp są bardzo chwalone. Sprawdźcie sobie tu może ten konkretny produkt https://matrixmedia.pl/oczyszczacz-sharp-ua-hg60e-l-glosnik-bluetooth.html Wyposażony jest w 4 czujniki, które pozwalają na jego optymalną, automatyczną pracę. Jest to z pewnością bardzo wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczacz to swietne rozwiazanie przy alergiach. Zwroc tylko uwage by mial filtr HEPA on jest idealny dla alergikow. My mamy oczyszczacz Coway bo ma swietne opinie, nie jest drogi, tani w eksploatacji rocznej i ogolnie dobry jakosciowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także uważam, że w przypadku alergii u dzieci bardzo ważne jest to aby z otoczenia w domu wyeliminować jak największą ilość alergenów, by dziecko mogło swobodnie i bez obaw oddychać. I w tym celu może nam posłużyć taki oczyszczacz https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/milla-home-ap302w/ gdyż nie tylko wychwytuje alergeny ale dodatkowo oczyszcza powietrze ze wszelakich innych zanieczyszczeń sprawiając iż staje się bardziej świeże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 7 Gru 2019, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej kuzynki dzieci to również alergicy. Sama nie używam jeszcze oczyszczacza powietrza, ale kuzynka ma już kolejny. Tym razem oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM z którego jest mega zadowolona. Wiem, że kupowała go na tej stronie https://maxelektro.pl/agd-male/do-domu/uzdatniacze-powietrza/ Uważam, że Samsung to ogólnie świetna firma. Pewnie wybrałabym tak samo jak kuzynka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group