Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie właśnie było tak, że na studiach zaczęłam patrzeć inaczej na świat. Więcej znajomych, więcej zastanawiania się serio nad przyszłością. Już nie 'jakoś to będzie' ale 'jak to ma być' Cool
i los tak chciał że moje życie się zmieniło, życie ułożyło i już dokładnie teraz wiem że realizuję swoje życiowe plany a nie wegetuję każdym kolejnym dniem lol
miłość na prawde zmieniła moje życie wykrzyknik
co do zaręczyn to oficjalne będą jak tylko będzie można już zaplanować wspólne, samodzielne życie... aczkolwiek wiele razy byłam już proszona o rękę przez Andrzeja ... za każdym razem mam ciarki na plecach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma znaczenie kiedy sie zareczycie, wazne ze jestescie pewne ze to ON...ten wlasciwy!
Macie racje studia sprawiaja ze wydoroslałam, dopiero na studiach stałam sie pewna siebie i otwarcie mówic co mysle.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiolci4
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje zaręczyny były wspaniałe( ale chyba każda z nas tak myśli). Mój S. w kółko powtarzał że nie jest jeszcze gotowy więc myślałam że bedę musiała jeszcze długo czekac:)nawet najlepszy kumpel mojego S. truł mu żeby wkońcu to zrobił. Nie przeczuwałam niczego:)
Po powrocie z zagranicy( 1,5 rocznym) zaplanowaliśmy zamieszkac razem ale przed przeprowadzką wybraliśmy sie na wakacje do Zakopanego z moim bratem jego dziewczyną i kumplem S. 3-go dnia pobytu wybraliśmy się nad Morskie Oko. Tam rozdzieliliśmy sie z moim bratem i Jego laską i mój S. i jego kumpel poszukali ustronne miejsce gdzie mogliśmy pomoczyć nogi w wodzie i nikt nam nie przeszkadzałuśmiech Po jakimś czasie kumpel stwierdził że pójdzie zrobić nam zdjęcie z pobliskiej zatoczki:) Ja usiadłam na kolanach mojego S. ale tak że patrzyłam w wodę i nie widziałam twarzy. Wtedy wyciągnął przed moje oczy otwarte pudełko z pierscionkiem z białego złota:) a co ja zrobiłam?? zapytałam się czy kupił go w jakimś sklepie z zabawkami ale później zrozumiałam co się dzieje i zapytałam się czy to prawda i sie rozpłakałam ze szczęścia:)
Okazało sie że we wszystko był wplątany kumpel i bez Niego pewnie tej niespodzianki nigdy by nie było bo przede mną nic się nie ukryje:) i w dodatku w plecaku mieli jeszcze bukiet czeronych róż ( o dziwo przeżyły 3 godzinna podróż w 35 st. upale) i butelkę szampana:)
Mój S. stwierdził że zanim zamieszkamy razem trzeba zrobić kolejny krok:) ale nie przyuszczał że od tego kroku ja bedę jeszcze bardziej nalegać na ślub:) ( zaręczyny odbyły się w sierpniu 2008 r.) hihihi
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pięknie pięknie.... jednak nie ma to jak zaskoczenie Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super niespodzianke mialas!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak mojej siostry kupił właśnie pierścionek Very Happy Planuje się oświadczyć i chce to zrobić w szałowy sposób ale jeszcze nic niestety nie wymyślił język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiolci4
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba przez nastepny tydzień codziennie się pytałam czy to nie żarty:Puśmiech Mój S. myślał że po tym kroku bedzie miał jeszcze z 3 lata do ślubu ale ja od tej pory wzięłam sprawy w swoje ręce i najpierw oświadczyłam że chcę jak najszybciej:) i niespełna 8 miesięcy po zaręczynach ustalilismy datę 4 czrwca 2010 ruśmiech i wiem że teraz czas do ślubu bardzo szybko minie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 12 Lip 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to juz z górki, mniej niz rok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 18 Paź 2009, 12:54    Temat postu: Moje :) Odpowiedz z cytatem

A moje zaręczyny były już prawie rok temu uśmiech i były totalnie z zaskoczenia, nad morzem, w blasku księżyca uśmiech Teraz już odliczamy czas do ślubu Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxi
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 26 Gru 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas to trochę były wymuszone i jednocześnie z zaskoczenia. W zasadzie to już po pół roku bycia razem oboje wiedzieliśmy, że to jest TO:) Ale jednocześnie wiedzieliśmy, że jeszcze za wcześnie na ślub i małżeństwo, tym bardziej, że oboje byliśmy jeszcze młodzi. Ale po 2 latach i kolejnych ślubach swoich przyjaciółek myślałam, ze i ja lada dzień przestanę być tylko "dziewczyną". No ale mój D. nie spieszył się, bo ciągle były wymówki, że a to nie mamy mieszkania, a to że pracy nie ma, itp. I tak kolejne 2 lata, już nawet staciłam nadzieję i już zastanawiałam się czy ten związek ma sens, ale w końcu doczekałam sięuśmiech Wyjechaliśmy do Egiptu, oboje z moim D. uwielbiamy nurkować i jak popłynęliśmy na wyspę Giftun i nasz przewodnik znalazł rybę-kamień, więc wszyscy podbiegliśmy, żeby zobaczyć. Potem mój D. kilka metrów dalej woła mnie, ze też coś fajnego znalazł (a tam woda płytka do kostek i pełno raf koralowych). A tam w rafie coś się błyszczy, najpierw zgłupiałam i palnęłam, ze fajnie że pierścionek znalazł Rolling Eyes A dopiero jak uklęknął to zrozumiałam, ze to pierścionek dla mnie;) Ale do dziś się smiejemy z mojego nierozgarnięcia;) A dziś już jesteśmy 4 miesiące po ślubie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group