Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne - niebanalne - gdzie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
freund2
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytajcie znajomych w tej kwestii. To z całą pewnością będzie dobry pomysł.
_________________
Prawdziwą miarą bogactwa jest to, ile byłbyś wart, gdybyś stracił wszystkie swoje pieniądze – Anonimowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
user6202
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny.
_________________
"Człowiek może osiągnąć wszystko, cokolwiek wymyśli i w co uwierzy" Napoleon Hill
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allimman
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zaproszenia ślubne powinny być niebanalne ale też skromne a nie nie wiadomo jak wydziwiane.. Ogólnie polecam https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne świetnej jakości zaproszenia, bardzo duży wybór, możliwość stworzenia, dopasowania do własnej kolorystyki wesela zaproszeń. Jednym słowem jest w czym wybierać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania575
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na zakup zaproszeń wraz z dodatkami na https://zaprosnaslub.pl/ uśmiech dużo wzorów, dobra cena i przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Otwartość na realizację pomysłu na swoje własne zaproszenie Very Happy serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na
granatowe zaproszenia ślubne mi strasznie się podobają , zasatanawiam się nad nimi , granatowe bardzo mi się podobają . A Wy jakie zaproszenia ślubne polecacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
surrowka
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcąc mieć wyjątkowe zaproszenia na ślub sama je sobie zaprojektowałam i znalazłam wyjątkowy papier do zaproszeń. Były granatowe z niepowtarzalnymi, pisanymi ręcznie literami. Takie ręcznie zrobione zaproszenia to naprawdę fajna sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drukarniach niestety często jest taki problem, że mają mały wybór papierów ozdobnych, więc warto zaopatrzyć się samemu w jakiś ładny papier, który nas interesuje, największy wybór jest oczywiście w hurtowaniach. Specjalizuje się w nich hurtownia https://papeterra.pl/ sprzedają oni liczne papiery ozdobne do druku, wtedy wystarczy, że z takim papierem pójdziesz do drukarni, musisz mieć oczywiście dodatkowo jakiś projekt graficzny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronawesela
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli trafisz na odpowiednią pracownie ślubną, nie musisz martwić się o jakość ani o dotrzymanie terminów. Sprawdzone przez nas pracownie to:

https://bridartis.pl i https://stronawesela.pl

Polecam sprawdzić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek321
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 5
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
W sercu każdego mężczyzny jest silne pragnienie stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania pięknej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stonoga33
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 5 Maj 2019, 12:02    Temat postu: A może tak samemu powycinać i pokleić? Odpowiedz z cytatem

Nie jest to wcale takie skomplikowane uśmiech Podstawa to ładny papier i kilka specjalnie wybranych dodatków np. https://www.stonogi.pl/95-slub-i-walentynki. W sklepach ze scrapbookingiem jest tego cała masa, każdy na pewno znajdzie coś pod siebie, a i obsługa sklepu chętnie pomoże, doradzi, a gdy będzie trzeba to i skontaktuje z bardziej doświadczoną osobą, która przyjmie takie zlecenie uśmiech
_________________
Zaproszenia na ślub? Przygotuj własnoręcznie - dowiedz się co to jest scrapbooking, przekonaj się, że to nie jest wcale trudne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 23 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group