Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

apteka internetowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urodziwa
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2018, 17:47    Temat postu: apteka internetowa Odpowiedz z cytatem

Cześć, dawno już nie kupuje leków stacjonarnie, ale apteka internetowa z której korzystałam do tej pory bardzo podrożała. Czy możecie mi podać z jakich Wy korzystacie https://aptisan.pl/wlosy-skora-paznokcie/produkty-long-4-lashes/do-wlosow/odzywka-do-wlosow? raczej nie mam możliwości przeglądać wszystkich w necie oczko

Ostatnio zmieniony przez urodziwa dnia Nie 30 Wrz 2018, 16:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam sobie kilka aptek internetowych i posprawdzałam gdzie jakie są ceny produktów które stosuję. Wyszło mi, że zdecydowanie wapteka ma korzystne ceny. A jak jeszcze porównałam ile wcześniej płaciłam w mojej osiedlowej, to już teraz to tylko jak mam coś na receptę to tam chodzę. Resztę zamawiam na wapteka.pl i bardzo sobie chwalę takie internetowe zakupki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że apteka internetowa to najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Wybór ogromny, dużo korzystniejsze ceny, no i nie trzeba stać w kolejkach. Wiele osób już dawno przestało korzystać z aptek stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buziak_06
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z apteki internetowy. Jak czegoś potrzebuję to idę do pobliskiej apteki i tam kupuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz odpowiedniej apteki internetowej to polecam Ci sie zainteresować stroną która przedstawia ułatwienie jakim jest lista leków refundowanych mając wgląd do leków refundowanych zyskasz i to całkiem sporo, dzięki tej stronie nie będziesz musiała wydawać niewiadomo jakich pieniędzy na lekarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od długiego już czasu zamawiam w https://www.doz.pl/ mają bardzo duzy asortyment, niezłe ceny i szybko dostarczają zamówienia, często tez odbieram sama w ich aptece, wtedy za wysyłkę nie placę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam lekarstwo octenisept działanie działanie przeciwgrzybicze i zwalczające infekcje potwierdzone - gdyby nie te lekarstwo to nie mam pojecia jakby sie moj pobyt na wakacjach skonczyl nie musze chyba mowic, ze chodzilo o infekcje intymna... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię zamawiać z aptek, bo to dla mnie ogólnie mniej stresujące, spokojnie przeglądam sobie różne promocje, a nie ze mnie poganiają w kolejce. Teraz zamawiam z apteki https://www.apteka-rozana.eu/bol-gardla.html lekarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie apteki internetowej to sprawdźcie sobie https://aptekacud.pl. Ostatnio to jedna z moich ulubionych aptek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o https://www.apteka-rozana.eu/bol-gardla.html ? Według mnie ma najlepsze ceny na rynku. I dostawa niby też jest bardzo szybka.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group