Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czym zaskoczyć męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BogdanKowalski
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wszystko przyjdzie czas a mężowi możesz kupić jakiś prezent np: jakiś fajny zegarek lub bardo gorąco polecam ćwiczenia kegla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freund2
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej materii. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.
_________________
Prawdziwą miarą bogactwa jest to, ile byłbyś wart, gdybyś stracił wszystkie swoje pieniądze – Anonimowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zabierzesz męża na jakieś wydarzenie kulturowe? Słyszałam, że teraz bardzo popularne zrobiły się kabarety i stand up - dlatego myślę, że będzie to ciekawy pomysł. Na stronie : https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Neo-Nowka/Zywot-Mariana/Kutno możesz dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia oraz poznać cenę biletów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 15 Sie 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w planach mojemu mężowi kupić nowy zegarek, jakiś czas temu widziałam na stronie https://protime24.pl/ Bardzo dużo interesujących ofert odnośnie zegarków które z pewnością warto będzie przemyśleć. Na pewno znajdę tutaj idealny prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 10:03    Temat postu: Pokaz barmański Odpowiedz z cytatem

My swoich gości zaskoczyliśmy pokazem barmańskim Speedbar Zrobiło to duże wrażenie na gościach weselnych . Możecie zobaczyć ich na youtube. Są to osoby mega profesjonale . Podchodzą indywidualnie do klienta. My ustalaliśmy wszystko telefonicznie bardzo dobry kontakt . A co do pokazu to pokaz Pierwsza klasa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edzia88
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 13 Paź 2019, 8:57    Temat postu: Pokaz barmański Odpowiedz z cytatem

U mojej kumpeli na wieczorze panieńskim też był Speedbar uśmiech Widzę, że mega popularni są. Fajny pokaz. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wpadłam na pomysł aby hurtem wywołać nasze wspólne zdjęcia i oprawić nimi całą ścianę sypialni, na stronie http://fotosilesia.pl znalazłam bardzo dobrą oferte na wywołanie takiej ilości zdjęć i podejrzewam że bardzo mu się spodoba taki pomysł. Mieliśmy robić remont więc jedna ściana mniej do malowania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
augustus.johns
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł, który jest wart realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group