Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Album czy fotoksiążka ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że mi też było ciężko dokonać wyboru? Ostatecznie wybrałam usługi fotograficzne od Cewe i nie żałuję. Świetna jakość, szybka realizacja. I przede wszystkim rozsądna cena uśmiech Sprawdźcie ich ofertę, myślę że znajdziecie w niej, to czego potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Earthka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałabym jednak album. Jestem tradycjonalistką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam fotoksiążkę, ale po ślubie to w ogóle nie wiedziałam czym się te wszystkie albumy od siebie różnią. Tutaj jest fajny artykuł http://printologia.pl/fotoksiazka-fotoalbum-wybrac/ bo każdy tak mówi fotoksiążka, fotoalbum, ale do końca chyba nikt nie wie czym się różnią uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi o wybrałam album taki ładnie oprawiony z nadrukiem https://agred.pl/pl/70-albumy-na-specjalne-okazje . Uważam, że zdjęcia mają więcej uroku niż nadruki w książce, są też przecież wyjmowalne więc można z nimi później zrobić co się chce... a książkę jak już się wydrukuje to taka zostanie na zawsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie fotoksiążka! Wygląda o niebo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vildescd
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam za bardzo zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
_________________
(...) w życiu człowieka najważniejsze nie jest to, co mu się przytrafia, tylko kiedy mu się to przytrafia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j_m
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej sprawdza się w dzisiejszych czasach fotoksiążka. Najbardziej podobają mi się książki drukowane na dobrej jakości papierze, rozkładane na płasko i oczywiście szyte, nie klejone. Fajne są też fotoksiążki na papierze fotograficznym (tzw. fotoalbumy), ale z reguły są dużo droższe, zwłaszcza te z grubymi kartami. Dobra fotoksiążka drukowana często wychodzi 2 x taniej niż taki fotoalbum, a można w niej zmieścić dużo więcej zdjęć (bo koszt za kartkę jest niższy i dopuszczalna jest większa ilość kartek). Co do okładek, najtrwalsze są moim zdaniem te obite płótnem, fajnym dodatkiem są też okienka akrylowe ze zdjęciem.
_________________
Polecam meble fryzjerskie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koralia
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam fotoalbum i w sumie bardzo mi się podoba. Drukowałam w kserkopie, ale wiem, że dużo drukarni internetowych ma taką opcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubicie kolekcjonować zdjęcia tak jak ja, to z pewnoscia przyda Wam się album na zdjęcia . Jest to strona , na której znajdziecie mnóstwo najróżniejszych albumów na zdjecia w naprawde dobrych cenach . Sam regularnie robie u nich zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest też zobaczyć sobie inną opcje na pamiątkę. Zerknijcie na stronkę http://malarstwo-rysunek.pl gdzie proponują wykonanie karykatury, lub też portretu na zamówienie. Zobaczcie sobie ich prace, na pewno wam się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group