Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak świętować rocznicę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2018, 14:46    Temat postu: Jak świętować rocznicę? Odpowiedz z cytatem

Jak świętujecie rocznice ślubu?
Szukam niesztampowych pomysłów na taką okazję.
Tutaj https://medicaspa.pl/pakiety/dla-dwojga widziałam takie pakiety, gdzie mają masaż dla dwojga.
Może to jest dobry pomysł?
Albo przychodzi wam do głowy jeszcze coś tak poza tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakkarolina125
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My najczęściej wychodzimy na kolacje albo jemy jakąś bardziej uroczystą kolację w domu. czasami idziemy też do kina i potańczyć albo wyjeżdżamy na jakiś fajny wspólny weekend o ile uda nam się wygospodarować chwilę wolną. Kiedyś też zrobiliśmy sobie rocznicową sesję zdjęciową, tak dla urozmaicenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska699
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś romantyczny wyjazd we dwoje? Odpoczniecie, spędzicie trochę czasu razem no i będzie okazja do świętowania rocznicy.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że taki weekend we dwoje to bardzo dobry pomysł uśmiech Może Wrocław? Jakby nie było, to jest to miasto zakochanych. Możecie na stronie http://pomyslna-weekend.pl/wiadomosci/pokaz/79,zakochaj-sie-we-wroclawiu przeczytać o najważniejszych atrakcjach turystycznych tego miasta. Jestem przekonana, że zakochacie się w tym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 16 Mar 2019, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lubimy wspólne chwile spędzać aktywnie, zwykle wyjeżdżamy w jakieś fajne miejsce:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wspólny wyjazd do SPA? Taki wyjazd na pewno będzie bardzo romantyczny. W Polsce znajduje się wiele ciekawych miejsc, jak na przykład Pałac Domaniowski: https://palacdomaniowski.pl/. Ja bym była bardzo szczęśliwa, gdyby mąż chciał mnie w takie miejsce zabrać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group