Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur na miarę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
venis
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż miał garnitur szyty na miarę i był bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrze wykonany garnitur nie musi być szyty na miarę, tylko trzeba wybrać się do dobrego salonu takiego jak np. http://noor.pl/ we Wrocławiu. Tam pracują specjaliści, którzy pomogą dobrać odpowiedni model oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdakor1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, garnitur szyty na miarę zawsze będzie lepiej wyglądać, jest dobrze dopasowany do sylwetki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlaWu
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś poleci jakieś dobre miejsce, gdzie szyją garnitury na miarę w Szczecinie? Może jakąś większą firmę? Potrzebuję czegoś sprawdzonego - chodzę, szukam, pytam. Dzięki z góry Smile

Polecam:https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/dzialki/Koszalin/ - działki Koszalin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksebasti
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie polecacie kupić ładne sukienki weselne? Czy to co podlinkowałam będzie ok?
_________________
Przypomniało mi się, co powiedziała w Nowym Jorku: że chce zbudować coś trwałego, i pomyślałem, że może zrobiliśmy pierwszy krok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mario90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o garnitur szyty na miarę w Szczecinie to polecam https://krawieczdojazdem.pl/oferta/garnitury-slubne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmiliaRaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur szyty na miarę to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o garnitur ślubny. Mój mąż również zdecydował się na ten krok i oboje byliśmy bardzo zadowoleni z efektu. Wybraliśmy atelier Vratelli w Krakowie, które nas nie zawiodło. Projektantka uszyła mojemu mężowi idealny garnitur, świetnie dopasowany do jego dosyć nietypowej budowy, w którym wyglądał obłędnie — jak go zobaczyłam na ślubie, to się popłakałam. Świetna jakość tkanin, precyzja w detalach — genialne studio!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie my się ciągle zastanawialiśmy, czy garnitur czy smoking https://mybaze.com/pl/trendy/smoking-a-garnitur-poznaj-roznice w końcu jak się zdecydowaliśmy, to potem szukaliśmy, mierzyliśmy, aż znaleźliśmy prawdziwy ideał i to w dobrej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też prawie byliśmy zdecydowani żeby zamówić garnitur na miarę, ale akurat przy okazji weszliśmy do Marcus Kerr w Toruniu i się złożyło, że... przez przypadek kupiliśmy garnitur do ślubu Very Happy Bardzo polecam sklep - świetny wybór, super jakość i dobre ceny. Obsługa bardzo nam pomogła, za co jesteśmy wdzięczni oczko Wyszło dużo taniej, a jakościowo naprawdę dobrze, więc - dobra nasza oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam
granat
szarość
ewentualnie czerń
Jeśli ślub odbywa się latem, można wybrać nieco jaśniejsze kolory, np. jasnoszary garnitur. Będzie on pasował do nieskazitelnej bieli sukni ślubnej, ale nie jest odpowiedni do sukni w kolorze ecru. Jeśli panna młoda będzie miała na sobie suknię właśnie w kolorze ecru, pan młody może wybrać garnitur beżowy lub też brązowy.

Zerknijcie sobie również tutaj https://sklep.dastan.pl W sklepie garnitur kupował na slub mój narzeczony. Maja dobre ceny i musze tutaj pochwalić za doradztwo bo jest naprawdę profesjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group