Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Panele czy deska do mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 12:24    Temat postu: Panele czy deska do mieszkania Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny co będzie lepsze?Położenie na podłodze paneli czy naturalnej deski?

Mąż twierdzi,ze najlepsze są panele bo są tańsze ale sama zastanawiam sie własnie nad deską. Co byscie mi poleciły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tutaj zależy od Twoich funduszy.

Jesli masz mniejsze fundusze to kładź panele, ale nie najtańsze tylko te o wyższej klasie ścieralności. Będą wytrzymalsze i nie będą tak szybko się rysowały, tak wiec w dłuższej perspektywie bedzie to o wiele bardziej opłacalne rozwiązanie.

Jeśli jednak mozesz sobie pozwolić na deskę to kladłabym deskę. Wygląda o wiele lepiej,poza tym można ją odnowić.

Zresztą skontaktuj się ze specjalistami z Dobre Dla Domu: www.ddd.com.pl - w sklepach mają największy wybór paneli i podłóg drewnianych. Powinni doradzić Ci jaka podłoga będzie najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za podłogą naturalną bo pięknie się prezentuje i nadaje wnętrzu specyficzny charakter. Jeżeli nie wiesz na jaką się zdecydować to zajrzyj do http://www.podlogiswiata.pl/ . Oferują wysokiej jakości podłogi drewniane, laminowane i winylowe oraz panele podłogowe. Możesz także liczyć na wykwalifikowanych pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym pomysłem jest parkiet. Zerknij na ofertę https://www.drewcolor.pl/finishparkiet/. Dobrze dobrany parkiet jest znacznie trwalszy niż panele, a jednocześnie bardzo ładnie wygląda oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale od zawsze wolę panele w domu. Nasze są już stare, mają ponad 10 lat, robimy remont więc i panele będziemy też zmieniać. Nawet znalazłam ładne i nowoczesne Panele podłogowe 14 mm na Ceneo i dwa modele wpadły nam w oko, które akurat pasują kolorystycznie do wyposażenia . Nawet mąż stwierdził że mam gust uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele są tańsze ale właśnie nie aż takie trwałe. Drewo jest najlepszym wyborem. A można nawet pod drewno zastosować ogrzewanie podłogowe i zrobić wylewki anhydrytowe Łódź pod takim drewnem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o podłogę i jej wykończenie to warto także rzucić okiem na parkiety warszawa: https://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane/parkiety . Moim zdaniem takie parkiety prezentują się bardzo elegancko. Jest to także ponadczasowe wykończenie wnętrz. Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No deska na pewno jest elegancka, ale wiadomo, że potrzebna jest odpowiednia obróbka. Jeśli szukacie deski dobrej jakości to zostawiam Wam namiary na tartak https://tartakmirotki.pl mają super ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group