Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felka839
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto skorzystać z takiej firmy, jednak przy takim natłoku zadań jakie są przy organizacji ślubu to jest to duże ułatwienie. Auto na mój ślub przystroiłam sama, z niewielką pomocą rodziny. Korzystałam z usług organizatora stąd. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to wybrać te dekoracje które będą dla nas najlepsze, najbardziej optymalne na salę weselną. Jeżeli nie mamy pomysłu w tej kwestii, to faktycznie warto zaufać profesjonalistom, konsultantowi ślubnego, który we wszystkim nam pomoże.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 11
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle wiele zależy od budżetu jakim się dysponuje. Skromne dekoracje wykonane samemu mogą być naprawdę bardzo efektowne. Jednak trzeba brać pod uwagę stres jaki towarzyszyć nam będzie w tym dniu i fakt, że mogą się przytrafić jakieś nieprzewidziane sytuacje i nie będziemy mieć wtedy czasu na dekoracje, więc (jeśli budżet nam na to pozwala) warto z siebie zrzucić ten obowiązek i zatrudnić jakąś zaufaną florystkę uśmiech
_________________
Manufaktura Małych Form
florystyczna i papierowa oprawa ślubów oraz wesel
www.manufakturamf.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wimic
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracji jest cała masa i ja na przykład miałam problem z wyborem. Bardzo wtedy pomogły mi porady znalezione na ten stronie http://slubnaceremonia.pl . I to nie tylko odnośnie dekoracji ale również rożnych innych aspektów związanych z organizacja wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak- samych dekoracji ślubnych jest naprawdę wiele i wszystko zależy od nas, od tego na jaki styl się zdecydujemy. Kwiaty również są piękną i niezbędna ozdobą np: na stoły, pamiętajmy o tym.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Wto 27 Lut 2018, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam dekoracje weselne w sieci, dzięki temu udało mi się naprawdę sporo zaoszczędzić. W sklepach internetowych zawsze jest taniej, niż stacjonarnie. Jak szukacie dodatków, dekoracji weselnych na salę weselną, na samochód czy na stoły, zajrzyjcie sobie do sklepu https://www.dodatkiweselne.pl tam znajdziecie bardzo duży wybór takiego asortymentu, mają też zaproszenia ślubne w przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilianagomowska
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 12:01    Temat postu: Dekoracje ślubne Odpowiedz z cytatem

Dekoracje ślubne na moim weselu wykonywała firma
dekoracyjne inspiracje zarówno dekoracje sali weselnej jak i dekoracje kościoła były na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uyenekal4
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto podpytać o to znajomych? Myślę, że będą w stanie pomóc uśmiech
_________________
Osoby wierzące nie powinny bać się złych duchów. Nie mają ku temu powodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pomysłów na ślubne dekoracje. Nie jestem fanką kwiatów żywych, tym bardziej w takich temperaturach, bo one nawet do rana nie dożyją. Dlatego jeśli chodzi o dekoracje stołu to biorę pod uwagę takie papierowe kwiaty: https://www.zapi.pl/akcesoria-slubne/245-ciemnogranatowy-kwiat-wykonany-z-papieru-5902230729698.html. Jak Wam się podobają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martusia_Ja
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wang popatrz tutaj https://szkloidekoracje.pl/pl/p/Serwetki-Papierowe-Serce-z-Konwalii-33-x-33cm-20-szt.-/9186. To serwetki z całkiem fajnym motywem kwiatowym, które w rzeczywistości pewnie wyglądają lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group