Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur w kratę?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelgawel
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 14 Gru 2015, 15:32    Temat postu: Garnitur w kratę? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Mam jeszcze sporo czasu do wesela ale zastanawiam się nad doborem garnituru. Podczas przymierzania wpadły mi w oko dwa modele garniturów w kratę. Starając się uniknąć wklejania linków podam ich numery (wyszukiwarka je znajdzie). Proszę pomóżcie, czy wypada młodemu nałożyć taki garnitur?
Modele wspomnianych garniturów:
2A12VB5624
2W12VB5644

Pozdrawiam Paweł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nawet chciała, żeby mój mąż wystąpił w garniturze w kratę. uśmiech Nie lubię klasyki i nudy, to byłoby coś ciekawego. Swoją drogą zaraziłam lubego swoją pasją do szukania nietypowych inspiracji i ostatnio zaczytuje się w blogu www.goleniebrody.pl może jakiś pan skorzysta Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinmaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że to słaby pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mario90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze jak najbardziej super pomysł uśmiech Polecam https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare Ostatnio zamawiałem szary garnitur w niebieska kratę i wygląda rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co gdy my mieliśmy ślub to świadek mojego męża czyli jego młodszy brat ledwo dowód odebrał. Chłopak drobny więc potrzebował kupić garnitur dla nastolatka właściwie. Na https://mybaze.com/pl/inspiracje-garnitury-dla-nastolatkow znalazł swój i co najlepsze poprzez tą stronę mój mąż znalazł również garnitur dla siebie. Stacjonarnie nic nie udało nam się wybrać. wszystko oklepane. Natomiast na tej stronie znaleźliśmy fajne modele bo kto powiedział, że Pan młody i świadek muszą mieć nudne smokingi? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur w kratę jak najbardziej nadaje się dla młodego - mało kto taki nosi, więc będzie się wyróżniał oczko Trochę tego widzieliśmy w Marcus Kerr w Toruniu, więc jak masz możliwość to podjedź tam - Szosa Lubicka 137. Nawet tutaj https://marcuskerr.pl/kolekcja-slubna/ możecie zerknąć, jakie garnitury ślubne w kratę proponują. A co do konkretnego modelu - raczej nie bardzo tak po samym numerze. Garnitur trzeba zobaczyć na człowieku, bo jeden może wyglądać wspaniale, a do drugiego zupełnie nie będzie pasował.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ehackett
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitury w kratę są teraz bardzo popularne, warto odejść od tradycyjnych czarnych czy granatowych i zastąpić je czymś ciekawszym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odejść od "Czarnej" klasyki. Pamiętać tylko trzeba o dobrym dopasowaniu garnituru, co ma znaczenie zwłaszcza w dniu ślubu (wiele godzin w garniturze, tańce - nie powinien on krępować ruchów). Najlepiej jest zamówić garnitur szyty na miarę w Hegg - tutaj zaprojektują stój wedle twoich potrzeb. Tylko trzeba się wcześnie skontaktować, bo realizacja trwa 6 tygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda się zmienia, również jeśli chodzi o garnitury. Czy to fasony, kolory dobrze być na bieżąco co jest na topie. Na https://www.ceneo.pl/Garnitury jak coś warto zajrzeć, tam wybór sklepów z garniturami jest niezwykle duży. Mój mąż też będzie niedługo nowy garnitur kupował i przeglądał różne oferty. Jest z czego wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 14:00    Temat postu: GdzieWesele.pl Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł zawsze coś innego niż zawsze niż u wszystkich! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group