Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u kobiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anno15
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyżej napisane. Może brak tej chemii i naturalnego podniecenia z drugiej strony>?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Cze 2017, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może problem leży tak jak tam dziewczyny pisały wyżej - w źle dobranej antykoncepcji? Miałam taki problem zaraz po tym jak zmieniła mi moja ginekolog tabletki. Nie tylko nie miałam ochoty, ale czułam sie totalnie wyoutowana ;/ po 3 mscach zdecydowałyśmy że odstawiamy te tabletki, a że naprawdę miałam już dosyć eksperymentów zapytałam o wkładkę hormonalną levosert i ostatecznie sie na nią zdecydowałam. Mam ją już jakieś 8 mscy i przyznam że jestem bardzo zadowolona. Mój układ hormonalny chyba się uregulował, bo nawet trądzik zniknął, a miałam go od 20 roku życia. Może spróbuj zapytać ginekologa o radę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 6 Lip 2017, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
A bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Czasami to one moga wplywac na spadek libido uśmiech


No wlasnie zaczelabym od sprawdzenia skad spadek libido:D u mnie wlasnie tabletki byly przyczyna. Okazalo sie, ze mam za duza dawke hormonow. teraz stosuje belare o niskiej zawartosci hormonow i mam spokoj Very Happy a wlasciwie nie spokoj bo checi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może do Waszego związku wkradła się rutyna i to ona spowodowała spadek libido? Jeśli tak, powinniście zaopatrzyć się w gadżety, które urozmaicą Wasze życie erotyczne. Możecie je nabyć w internetowych sex - shopach. Warte uwagi są w szczególności wibratory lovense lush, które sterowane są przy pomocy aplikacji mobilnej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak było po ciązy z powodu hormonów i suchości pochwy... ale z polecenia sobie takie globulki nawilżające kupiłam Mucovagin i o niebo lepiej jest - http://mucovagin.pl/mucovagin-globulki nie są drogie więc wartoo skorzystac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaska
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to się wydaje,że od czasu do czasu trzeba zmienić otoczenie, bo inaczej rutyna potrafi wszystko obrzydzić. Jakieś wyjazdy, wyjścia w miejsca gdzie się wcześniej nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to bardzo ważne. Wyjście poza codzienność, relaks, humor, dlatego wakacje sa tak zbawienne i więcej sie wtedy kochamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może świadomość że seks wspomaga odchudzanie wpłynie na twoje nastawienie. Poczytaj sobie o tym na https://kobiecosc.info/seks-najlepszy-sposob-odchudzanie/. Ja w ten sposób dowiedziałam się że dana pozycja ma wpływ na inne części ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 18:33    Temat postu: Re: Brak ochoty na seks u kobiety Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Jest temat o braku ochoty na seks u męża ale ja odczuwam brak ochoty na seks u siebie ;/ Niestety ale jest tak źle,ze seks potrafiłby przestać dla mnie istnieć. Kiedyś bardzo to lubiłam ale teraz chciałabym czasami odwrócić się tyłkiem i po prostu zasnąć. Możecie doradzić co robić aby trochę się ożywić w tym względzie?

Mam wrażenie,że to dlatego,że jesteśmy ze soba długo i on zaczął być dla mnie nie jak mąż ale jak brat ;/


Całkiem możliwe że to właśnie jest przyczyną- kochasz go ale już nie jesteś zakochana. A może po prostu masz zbyt dużo spraw na głowie. Ja np. gdy popadam w wir pracy zawodowej (firma jest na mojej głowie) w ogóle odsuwam sprawy intymne na dalszy plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2018, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozne moga byc przyczyny spadku libido czasem może mieć na to wpływ zle dobrana antykoncepcja http://antykoncepcjanamiare.pl/pigulka-odbiera-ci-ochote-na-seks-zmien-tabletki/ Wtedy najlepszym rozwiazaniem jest pójscie do swojego lekarza ginekologa powiedziec co jest na rzeczy i napewno dobierze nam antykoncepcję w taki sposób ze wszystko wróci do normy. Też tak miałam i podziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group