Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Halo?Czy leci z nami pilot? Czyli gdzie jest admnistracja?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Ale też trzeba brać pod uwagę,że niektórzy moderatorzy mają swoje obowiązki powiedzmy rodzinne i nie mają zbyt czasu na moderowanie. Ale nic, tak jak napisałem, sytuację powoli będziemy uzdrawiać.
Wydaje mi się, że chyba każdy to rozumie i nikt nie ma o to pretensji. I niech żadna z modek nie próbuje się nawet obrażać, ze to jakieś "ale" w jej stronę uśmiech
Przydałoby się po prostu może dodać parę osób, które mają więcej czasu i byłyby częściej na miejscu i mogły pomóc w sytuacjach takich ataków spamerskich jak ostatni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatko: więc tak jak pisałem pomyślimy o tym. Narazie proszę na pw , dajcie mi tych spamerów.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno: proszę też nie obciążać całą winą administratorów. Administrator forum jest jedynie właścicielem forum, dba o stronę czysto techniczną od strony informatyki.Także musi zadbać o finansowe utrzymanie tego forum, jak dobrze chyba Wiecie nic nie jest za darmo, za serwer trzeba płacić i to słono, te opłaty biorą się przedewszystkim z płatnych wpisów reklamowych na głównym portalu. Tak jest naogół wszędzie na tego typu forach. Wiadomo,że cała branża ślubno weselna jest zawsze kontrowersyjna, bo to niby bardzo duże pieniądze za tym stoją. Może to i prawda, ale nie we wszystkich branżach.
I proszę też nie pisać jakiś krytycznych uwag pod moim adresem,że ja coś źle robię.Robię to do czego mam prawo.Mam tylko 3 działy odnośnie utrwalcie te chwile i foto/wideo- tematy zapotrzebowań.Ten 3 dział jest tylko dla zawodowców- tam są inne zasady uczestnictwa.Robię co mogę, by utrzymać tam należyty porządek. Ktoś kto spamuje -odrazu wylatuje ten post.

Ewelua z Krakowa: daj mi na pw tych ,,artystów''
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Jeszcze jedno: proszę też nie obciążać całą winą administratorów. Administrator forum jest jedynie właścicielem forum, dba o stronę czysto techniczną od strony informatyki.Także musi zadbać o finansowe utrzymanie tego forum, jak dobrze chyba Wiecie nic nie jest za darmo, za serwer trzeba płacić i to słono, te opłaty biorą się przedewszystkim z płatnych wpisów reklamowych na głównym portalu. Tak jest naogół wszędzie na tego typu forach. Wiadomo,że cała branża ślubno weselna jest zawsze kontrowersyjna, bo to niby bardzo duże pieniądze za tym stoją. Może to i prawda, ale nie we wszytkich branżach.
I proszę też nie pisać jakiś krytycznych uwag pod moim adresem,że ja coś źle robię.Mam tylko 3 działy odnośnie utrwalcie te chwile i foto/wideo- tematy zapotrzebowań.Ten 3 dział jest tylko dla zawodowców- tam są inne zasady uczestnictwa.Robię co mogę, by utrzymać tam należyty porządek. Ktoś kto spamuje -odrazu wylatuje ten post.

Ewelua z Krakowa: daj mi na pw tych ,,artystów''



I właśnie to mnie najbardziej dziwi - taki portal utrzymuje się z reklam, więc administracja powinna być wyczulona na próby bezpłatnego reklamowania się. Albo bezpośrednio, albo wymagając porządkowania tej sprawy od moderatorów. I to właśnie wydaje mi się na takim komercyjnym portalu priorytetem ze strony 'góry'. Na jakiś tematycznych forach, umiejscowionych na darmowych serwerach rządzi się to innymi prawami i moderacja pilnuje porządku, kultury wypowiedzi.. Tu też jest to potrzebne, ale te reklamy są bardziej zaskakujące. Dziwi mnie też, że ktoś nie zauważył, że w ciągu kilku chwil jedna osoba założyła ok. 30 wątków w tej samej sprawie..

Nikt nie neguje tego, że moderatorzy mają życie prywatne. Ale nie chodzi tu o osoby, które zaglądają na forum raz na kilka dni, czy wyjechały na wakacje, ao moderatorów, którzy nie wchodzą tu od kilku miesięcy, lub z ich wypowiedzi wynikało, że osoby już nie korzystają z forum.. Przecież to logiczne, że ktoś dłuższy czas po ślubie może zrezygnować z uczestniczenia w dyskusjach dotyczących głównie ślubów. Wybór Lusilli był dobrym posunięciem i przydałoby się rozciągnąć zmiany na całe forum;p Mam nadzieję, że coś w rozmowie z administracją wskórasz - Wideofilm.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
I niech żadna z modek nie próbuje się nawet obrażać, ze to jakieś "ale" w jej stronę uśmiech

Mam taką nadzieję, ale kiedy jakieś pół roku mówiłam to samo, to niestety wszystkie modki postanowiły się obrazić Wink

Wiadomo, że priorytety się zmieniają. Kilka lat temu dla kogoś najważniejsze były przygotowania do ślubu. Potem często życie się zmienia. Wręcz dziwne byłoby, gdyby kobieta z noworodkiem w domu, albo czekająca na poród była w stanie poświęcić na forum tyle czasu, co wcześniej, dlatego przydałaby się większa rotacja.

A to forum jest wyjątkowo narażone na spamerskie reklamy, bo jest jednym z największych o tej tematyce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm,
dziękuję,że jako jedyny z "rządzących" podjąłeś temat. Czekamy zatem na decyzje! na priv wysyłam namiar na spammera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu poruszenie Smile wiecie, staram się w ramach możliwości usuwać spam i zamykać powtarzające się tematy itp Czasami jednak nie da się wszystkiego wychwycić i Wasza pomoc jest niezbędna. Pominę już fakt, że każdy mod ma pewną liczbę tematów i tylko tam może coś zdziałać, a i te możliwości są ograniczone. A to, że ktoś nie pisze 15postów każdego dnia nie znaczy, że się nie udziela. Dodanie nowych moderatorek to dobry pomysł. Widziałabym w tej roli forumki: ewelinka89,kasiek86 i inka:-)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
afropan
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie jest administracja, są moderatorzy także forum działa jak trzeba.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hanmer
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2018, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group