Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Studia podyplomowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 19:29    Temat postu: Szkoła policealna Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przekonana, że studia dziś to dobry kierunek kształcenia. Są przecież jeszcze szkoły policealne takie jak profesjaedukacja, nauczające na wysokim poziomie i zgodnie z harmonogramem szkolnym zatwierdzonym przez odpowiednie urzędy. Ja na przykład zainteresowałam się kierunkiem technik administracji. Myślę, że mogłabym znaleźć łatwo pracę po nim i po co mam studiować latami, skoro w trzy lata, albo w dwa mogę nauczyć się wszystkiego, co potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też rozważyć opcję szkoły policealnej uśmiech Taniej niż podyplomówka, a równie opłacalne plus dużo więcej wiedzy praktycznej niż na typowo akademickich przedmiotach na podyplomówce. Ja rozważyłabym bezpłatne https://www.cosinus.pl/szkoly-policealne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o uczelnie to zerknijcie sobie na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie, oni mają świetną ofertę także na studia podyplomowe. Ja jestem na pierwszym roku osteopatii. Kierunek rewelacja, zajęcia bardzo ciekawe, można uczyć się od najlepszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja wam powiem, że dla mnie fizjoterapia studia zaoczne są kuszące i nie wiem nawet, czy się na nie jednak nie zdecyduję. Fizjoterapeuta ma ciężką pracę, ale jeśli sam będzie zarządza swoją pracą i zasobami, to może całkiem dobrze żyć. Co wy na to? Zgodzicie się z tym ze mną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdrianKa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja wybrałam studia neuropsychologia w Wyższej Szkole Biznesu i bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justy_ska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 7 Sty 2022, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam szkołę policealną: https://www.cosinus.pl/krakow

Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak - jeżeli chcecie mieć ciekawą pracę w przyszłości i dobry start na rynku pracy to polecam Wam studia na tej uczelni https://www.ssw-sopot.pl/ekonomia-menedzerska/
Ekonomia menedżerska to natomiast najlepszy kierunek studiów jaki można wybrać ponieważ ukierunkowany on jest na zdobycie wiedzy i umiejętności w podejmowaniu decyzji operacyjnych i strategicznych w organizacji a co za ty idzie zdobywa się tam wiedzę dającą na prawdę wiele możliwości podczas poszukiwania pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group