Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drewbud
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 7 Mar 2018, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolę mieszkanie z rynku wtórnego, są dużo tańsze




https://www.knall.com.pl/c123,Markizy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trampki
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2018, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o stali zbrojeniowej w budowie domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 25 Lip 2018, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam mieszkanie jakieś 4 miesięce temu w Szczecinie. Przejrzałam dziesiątki jak nie setki ofert i ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy NMSzczecin. Bogata oferta ciekawych mieszkań, korzystne ceny i fakt, że oferowane lokale są już wykończone pod klucz. I to w bardzo wysokim standardzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Czw 26 Lip 2018, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad kupieniem mieszkania na rynku wtórnym, jedno nowe już mam ale chce zainwestować w mieszkanie uśmiech Jeszcze w sumie nie zaaranżowałam starego a biore się za takie rzeczy;P Teraz wybieram dywan ze sklepem https://carpetforyou.pl Mysle ze to calkiem fajna opcja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carol21
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka oczko A jaki okap kuchenny polecacie? Czy uważacie, że na przykład cos stąd będzie dobrym wyjściem https://www.rtvagd.net/okap-kuchenny/ ?
_________________
(...) nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też 2 miesiące temu kupowałam mieszkanie uśmiech Trafiłam na świetną ofertę firmy NMSzczecin. Sprzedają mieszkania nowe, ale już wykończone pod klucz ( i to w bardzo wysokim standardzie). Jasne i przejrzyste warunki, korzystna cena za metr i oferta tak bogata, że można wybierać wśród różnych lokalizacji i metraży lokali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Nie 25 Lis 2018, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też właśnie dokładnie o coś takiego chodzi, z tym że mam zamiar kupić mieszkanie a nie dom, wykończenie pod klucz to jest opcja którą biorę pod uwagę i jak na razie ofertę która mi przypadła do gustu ma tylko Atal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam te mieszkania w Wejherowie. Siostra kupiła jedno z nich i jest zadowolona uśmiech Czeka na odbiór i już załatwia materiały do wykończenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepsze są mieszkania z rynkupierwotnego, bezpośrednio od dewelopera https://dudadevelopment.pl/ - dzięki temu można je urządzić według własnych upodobań, co ma dla mnie osobiście duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . Po zakupie mieszkania przyjdzie czas na zadbanie o wnętrze . Ze swojej strony mogę polecić świetny sklep internetowy https://naszewnetrze.pl/tapety gdzie znajdziecie między innymi dobrej jakości tapety , meble czy lampy . Wszystko po to , aby zadbać o wystrój mieszkania . Naprawdę gorąco polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group