Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na parapetówkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Nie 19 Lis 2017, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w ekipie juz była niejedna parapetowka i w sumie zawsze wszyscy takie same prezenty sobie zyczyli. Kazdy mial przyniesc jakis alkohol zeby po prostu sie fajnie bawic uśmiech Mozna tez w sumie jakas drobnostke kupic. Ja kupilam akurat raz gospodarzom pendrive https://www.sferis.pl/pendrive-1984
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2018, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ręczniki? Myślę, że to jest taki prezent, który przyda się każdemu. Na stronie http://texpol.net.pl/ znajdziecie bardzo duży wybór ręczników polskiej produkcji. W ofercie mają też świetne produkty dla dzieci - między innymi kocyki wykonane w 100% z bambusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 16 Wrz 2018, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że świetnym prezentem na parapetówkę będzie coś praktycznego do kuchni. Bardzo fajne widziałam ostatnio czajniki: https://bokono.pl/pl/c/Czajniki/96. Taki czajnik będzie też bardzo oryginalną ozdobą w każdej kuchni. Słyszałam, że właśnie do takich rozwiązań ostatnio się wraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ślub powinniście kupić coś takiego typowego do domu. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://hefra.pl i tam z pewnością coś wybierzecie i to już z takich bardziej eleganckich prezentów. Proponują tam bardzo dużo wyrobów ze srebra między innymi najlepiej chyba sprawdzające się zestawy srebrnych sztućców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 14:41    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepiej porozmawiać ze znajomymi, którzy może Wam podpowiedzą co chcieliby dostać na parapetówkę. ułatwi Wam to zadanie, a przy okazji, znajomi dostaną coś, czego akurat potrzebują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu jakieś drobne upominki. one zawsze będą mile widziane. No i trzeba obowiązkowo zaopatrzyć się w akcesoria, takie jak girlandy czy balony, ale to na https://godanparty.pl/ jest sporo propozycji i wszelkie elementy na tego typu okazje. Balony mają niesamowite, to mogę na pewno powiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 10:37    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

My zazwyczaj kupujemy to, co sobie życzą do nowego domu. Warto podpytać znajomych, na pewno jest coś co im będzie potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może przyda się nowy odkurzacz. Może jakiś nowoczesny model wodno-piorący. Bogatą ofertę ma firma RAINBOW. Oferują także serwis odkurzaczy rainbow . Siostra zakupiła u nich taki sprzęt i jest bardzo zadowolona. Wysoka jakość za dobrą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co myślicie o kupieniu rzeczy typu suszarka na parapetówkę? Siostra się przeprowadza na swoje i nawet już jeden model od babyliss upatrzyłam, wiem że na pewno ma takiego starego grata który chyba jeszcze nasze dzieicństwo pamięta, wymiana na pewno by nie zaszkodzila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kwiaty są zawsze sprawdzonym pomysłem. W mieszkaniu super wyglądają. Zawsze też możecie porozmawiać z ludźmi do których idziecie na parapetówkę i zapytać czy jest coś co może im się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group