Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble designerskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majkagrajka5
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mebli to nie lada wyzwanie, warto rozeznać się w temacie i poczytać trochę o aranżacji wnętrz. Tu znajdziesz wiele fajnych porad i nowości Nafundamentach.pl - fajny portal ekspercki z tematu budowy, remontu, ogrodu i aranżacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest bardzo dużo interesujących sklepów i trzeba też sporo cierpliwości aby wszystko obejrzeć i porównać ceny. Ja bardzo lubieten sklep https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/fotele_pracownicze i na pewno z niego skorzystam po remoncie pokoi dzieci. Mimo wszystko zakupy przez internet zaoszczędzają mnóstwo czasu i można je robić z kawą w ręku. I nie w każdym sklepie dostaniemy to co w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu? Jak najbardziej. Jednak jak ja teraz urządzam swoje biuro to stawiam na praktyczne, nowoczesne i zarówno proste meble. Duzo takich propozycji znalazłam na stronie http://www.tntoffice.pl Jest to sklep z meblami dedykowanymi własnie dla firm uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mendzelejew001
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samymi meblami ciężko bedzie wam urządzić dom. Musicie też postawić na odpowiednie dodatki, wtedy będziecie mogli w pełni urządzić każdy pokój. W internecie w sumie możecie teraz wszystko kupić i od takiego rozglądania polecam zacząć. Ja tak znalazłam bardzo fajne dywany do salonu oraz parę ciekawych innych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martinezz
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy i rzadko poruszany temat. Na pewno się w nim zagłębię.
_________________
http://www.placpigal.pl/blog/jak-dobrze-zaprojektowac-sklep-internetowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w salonie bardzo widoczne będą schody. Chciałabym wybrać takie, które będą się fajnie prezentować i dodadzą stylu pomieszczeniu. Bardzo podobają mi się schody drewniane legnica, ale są dość drogie.. Macie jakieś pomysły na fajnie wyglądające nowoczesne schody bolesławiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vorum
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem po remoncie mojego salonu i zastanawiam się na nowymi meblami. Raczej pójdę w kierunku własnego projektu. Czy znacie jakieś firmy, które wykonują specjalne meble na zamówienie? Byłbym wdzięczny za informacje. pozdrawiam i milego dnia
_________________
meble francuskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj są drzwi takie stylowe http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-aluminiowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym, żeby zamontować w domu schody dywanowe Wrocław? czy to wygodne rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Designerskie meble są fajne Very Happy Ja mam taką sofę w salonie Very Happy Piękne obicia welwetowej tkaniny z fargotex która fajnie odbija światło a dzięki technologii magic home jest prosta w czyszczeniu bo nie wchłania płynów i jest łatwa do czyszczenia wodą. Kazdy jak na niej siada to z automatu przejeżdża reką po siedzisku bo jest tak milutka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group