Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

hyal drop multi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 13:02    Temat postu: hyal drop multi Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech
Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo wizyta u lekarza dopiero za kilka dni. Od zawsze pracuję przy komputerze, ale nigdy moje oczy jakoś bardzo tego nie odczuwały. A od kilku dni bardzo mnie szczypią, są zaczerwienione i czuję "suchość" w oku. Czy któraś z Was tak miała? Myślicie, że warto kupić krople hyal drop multi https://www.apteka-melissa.pl/produkt/hyal-drop-multi-krople-10-ml,1933.html. Ktoś je stosuje?
Dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
David23
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też od jakiegoś czasu stosuję te krople i jestem bardzo zadowolony z efektów. Ja kupuję je tutaj https://www.wapteka.pl/hyal-drop-multi-krople-do-oczu-10-ml-341,p. Też mam taką pracę, że spędzam minimum 8h przed komputerem więc stosowanie takich produktów staje się wtedy praktycznie konieczne. Krople bardzo dobre, mogę śmiało polecić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosmetyczna87
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto spróbować zastosować krople nawilżające do oczu, dostępne są praktycznie od ręki w każdej aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group