Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele z rytm muzyki góralskiej - zły pomysł?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antonow
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Wałcz

PostWysłany: Sro 15 Mar 2017, 16:47    Temat postu: Wesele z rytm muzyki góralskiej - zły pomysł? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad weselem w góralskim stylu z muzyką górlaska. Chcemy coś unikatowego i pomyslelismy o ślubie u podnóża Tatr. Będzie kapela górlaska i wiele niespodzianek równiez dla gości weselnych. Co myslicie o kapeli góralskiej na weselu - pomysł dobry czy kit? Przyjmiemy każdą krytykę ale nie każdą zaakceptujemy.
_________________
adresówka dla psa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luizz329
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to jest bardzo słaby pomysł i ciekawie kto na to wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek77
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 12 Mar 2018, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jak dla mnie to pomysł bardzo dobry. muzyka górali jest bardzo skoczna i fajne wpada w ucho. Nie wiem jaki tylko wiek gości będzie bo jak starsi to już rożnie może być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wmStudio
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Czw 15 Mar 2018, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego skąd pochodzą goście. Myślę, że kilka utworów nie wpłynie na zabawę, jednak zamykanie się na jeden gatunek może wypaść słabo. Musicie pamiętać, że muzyka dobrze dopasowana do rodziny, znajomych, dzieci itd. to podstawa udanego przyjęcia. uśmiech
_________________
Dj na wesele Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila555
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 23

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podoba Ci się ten rodzaj muzyki to jak najbardziej 😉 jeśli byłaś na takim weselu z taką orkiestra i Ci się podobało to tym bardziej 😉 jeśli jednak nigdy nie słuchałaś muzyki góralskiej przez okres dłuższy niż dwie godziny - zastanów się, bo może okazać się że całą noc w rytm muzyki góralskiej to będzie dla Ciebie zbyt wiele 😉 polecam zrobić test - włącz sobie taki typ muzyki na całe popołudnie i sprawdź czy nadal będzie Ci się podobać. Jeśli tak - bierz śmiało, jeśli nie - pomyśl o zespole z szerszym repertuarem, który zagra i folk i typowe weselne kawałki 😉
_________________
Kamila
http://my-perfectweddingday.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ci to odpowiada to jak najbardziej. Bardzo klimatycznie. Jeszcze jak sala będzie w takim stylu to już wcale super. Wiem że w Bielsku Białej w Kameliowym Zakątku mają Szałas regionalny z ogromnym paleniskiem na środku.Świetnie tam jest, byłam tam na imprezie i wiem że organizują tam mnóstwo wesel. A ten szałas jest do tego idealny. W dodatku piękna okolica z widokiem na góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malfi
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Chełmno

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za interesujące i sprawdzone porady w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą oczko
_________________
Nie wiesz, że ludzie nie posiadają sekretów? To one posiadają ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group