Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lut 2018, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indonezja to szmat drogi i trzeba mieć spore fundusze, my wybraliśmy Sardynię, jest bliżej a to też miejsce niesamowite i wyjątkowe na podróż poślubną, sami zobaczcie http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/oferta/romantyczne-atrakcje-dla-dwojga-podroze-poslubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack75
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak.. Sardynia była super.. zarąbiste widoki, fajna wyspa, byliśmy więc potwierdzamy
_________________
"Życie zaczyna się po opuszczeniu wygodnego kokonu." Neale Donald Walsh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my spędziliśmy wspaniałe chwile we Wrocławiu, wynajęliśmy Silver Apartments które się znajduję w centrum miasta, mieliśmy bardzo przyjemny apartament dla siebie ale mogliśmy też swobodnie zwiedzić to miasto a warto bo jest bardzo piękne i ma wyjątkowy klimat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2018, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd na wakacje jesienia to na pewno bedzie dobry pomysl. Nie trzeba przeciez planowac wakacji w sezonie. Patrzylam na oferty i mozna znalezc fajne wakacje na Malcie https://www.ewakacje.pl/oferta/malta-last-minute/ Taki urlop na pewno nas zrelaksuje. Tylko trzeba wybrac oferte last minute.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 8 Wrz 2018, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o podróż z dzieckiem samochodem to polecam wam zapoznać się z opcją bez fotelika dla dziecka jaką jest https://smartkidbelt.com/ dzięki temu urządzeniu nie będziesz musiał używać fotelika dla swojego dziecka. Jest to bardzo dobry adapter do pasów dzięki któremu zapniesz bezpiecznie pasy dziecka przez obojczyk a nie szyję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2018, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o torby to ja zdecydowanie wolę rozwiązania sportowe. Są dużo bardziej wygodne, ale też zdecydowanie bardziej pojemne. Dlatego ja mogę śmiało polecić 4f torby. Wszyscy, którzy cenią sobie komfort, na pewno będą zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2018, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałyście o podróży w bardziej chłodne miejsca jak na przyklad Islandia? Mnie troche przerażają ciągle opinie jak promienie słoneczne żle wpływaja na skórę http://widowisko.pl/czy-slonce-szkodzi-wplyw-slonca-na-skore-musisz-to-wiedziec-przed-urlopem_irkm.a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polarmw
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry serdecznie. Tłumy w newralgicznych kurortach turystycznych lekko zmalały więć uznałem, iż jest to trafny czas na urlop z całą familią. Zależy mi jednakże na tym, żeby wyjazd był maksymalnie bezpieczny. Zastanawiam się obecnie, czy takie porady jak na wakacje na Madagaskarze (polisaturystyczna.pl) będą stosownym wariantem.
_________________
Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy – Beata Pawlikowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, nad spędzeniem podróży poślubej w Trójmieście i zatrzymaniu się w hotelu, którego stronę internetową znajdziecie tutaj https://quadrille.pl/ . Hotel ma restauracje, spa czyli krótko mówiąc wszystko to czego oczekuje od hotelu, w którym miałabym zatrzymać się. Może któraś z Was nocowała w nim kiedyś? Jesli tak, to prosze o opinię na temat tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wakacje, to tylko za granicą. Nie wyobrażam sobie, abym miała spędzić wakacje w Polsce. Taki urlop na pewno nie zaliczałby się do udanych... Przyszłoroczne plany już mam i zamierzam wykupić Wczasy Kemer Gdzie pozostawić swój samochód? Chciałabym, aby podczas mojej nieobecności ktoś miał na niego oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 12 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group