Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Dieta diecie nierówna. Np. dieta plaż południowych nie jest taka zła, a np. dieta 1000 kcal nic dobrego nie przyniesie.
Jednak jeżeli odchudzam się zdrowym odżywianiem, ale w lekko okrojonej ilości spożywanych kalorii to tez mogę to nazwać dietą, bo po skończonej redukcji zawsze zwiększę ilość kalorii co by zakończyć proces utraty wagi.
TYLKO z głową. Nie zawsze potrzeba dietetyka. Ale trzeba troszkę wiedzy i świadomości. Ludzie robią sobie krzywdę brakiem wiedzy zazwyczaj.
I żeby nie było, że "taka jestem mądra", ale kilka dobrych lat temu miałam anoreksję bulimiczną.
Brak wiedzy i chęć schudnięcia doprowadził mnie do ruiny. Do dzisiaj walczę z powikłaniami... i o dziwo mam nadwagę.
Najlepsza dieta to deficyt kalorii. W sensie spalamy więcej niż zjadamy. Tylko żeby ta różnica nie była zbyt duża. Z tego co pamiętam kobieta potrzebuje ok 2200 kcal dziennie (nie jestem pewna, to też zależy od wzrostu i różnych innych czynników). Więc jemy trochę mniej plus ćwiczenia. Jak nie chudniemy to zaniżamy. Ale na prawdę bez przesady. I polecam zamiast się ważyć, to mierzyć w talii, biodrach, biuście i gdzie tam chcemy, bo waga nie odzwierciedla wszystkiego. Podczas ćwiczeń tworzymy mięśnie a one ważą więcej niż tłuszcz. Najlepsza zasada 80% jedzenia zdrowego i 20% zachcianek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiula ale by było!

Rusnacci, a powiem Ci nawet, że bez deficytu kalorii po prostu się nie schudnie.uśmiech Jeśli jednak chodzi o zapotrzebowanie kaloryczne to zależy ono od chyba wszystkiego. Od wzrostu, od WAGI!, od trybu życia no i od uwarunkowań genetycznych.
Tak jak mówisz, waga w kąt, a centymetr krawiecki pod ręką raz w miesiącu. Na efekty pracy składa się 70 % jedzenia i 30 % treningi.
Jednak sama dieta sprawi, że będziemy mieli brzydkie ciało, To nie ma nawet co mówić. Poza tym przy deficycie kalorycznym, szczególnie zbyt dużym, pozbywamy się mięśni.
Często ludzie, którzy źle się odżywiali i przeszli na zdrowy tryb odżywiania są zdziwieni, że są bardziej najedzeni niż bez diety.uśmiech
A i na zachcianki trzeba się czasem skusić, żeby nie zwariować. Też tak uważam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2015, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie zachcianki...a przed okresem to zwariować idzie bo nie wiadomo czego się chce językjęzyk I najgorszy efekt jojo język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No że w morde jeża... kompletnie o tym nie myślałam... ajszz zwłaszcza, że w maju zawsze mam wiosenno letnie przesunięcie bez określonego czasu trwania...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię czytać artykuły, które znajdują się na http://www.lekarzzakaznik.pl/obrzeki-i-opuchlizny-jak-powstaja-i-o-czym-swiadcza/ na nich jest wszystko o zdrowiu, można pozyskać z nich informacje, w jaki sposób poprawić jakość swojego życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 12:55    Temat postu: ss Odpowiedz z cytatem

W moich tamponach lubię to, że dopasowują się do mojego ciała. Podpaska nigdy nie zapewni mi takiej wygody, choćby nie wiem jak bardzo cienka i chłonna. Używam tamponów ob https://www.myob.pl/procomfort wykonanych z takich materiałó, które są dla mnie delikatne i w inteligentny sposób przylegają do ciała. Dla mnie jest to naprawdę ważne, by nie czuć podczas okresu, że w ogóle go mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 24 Sie 2018, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz że ja przestałam stosować tampony? Przy antykoncepcji hormonalnej okres wygląda tak jak plamienie, wystarczą zwykłe wkładki w moim przypadku. Jak pokazują te badania http://antykoncepcjanamiare.pl/jakich-wlasciwosci-pozaantykoncepcyjnych-oczekuja-kobiety-od-tabletki-antykoncepcyjnej/ nie jestem jedyna bo mniejsze i bezbolesne krwawienia to jedna z zalet antykoncepcji hormonalnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam młodsza to miałam ogromne problemy z okresem. Głównie dlatego, że bardzo ciężko go przechodziłam - bóle takie, że aż mdlałam. Dlatego zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne - jako, że dopiero z nimi zaczynałam to lekarz zapisał mi Vibin Mini bo mają mniejszą ilość hormonów niż inne podobne tabletki. Czuje się dużo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 8 Wrz 2018, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też biorę niskodawkowe tabletki ale vines, tak jak mówisz mają niewielką dawkę hormonów ale są tak samo a może nawet bardziej skuteczne jak wynika z tych badań https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10428158 które pokazują że schemat dawkowania 24+4 jest lepszy niż inne ponieważ u badanych w ogóle nie wystąpiła owulacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, bo mam taki problem, że chyba złapałam jakąś infekcję stref intymnych. Czuję pieczenie i świąd. Myślicie, że mogę sięgnąć po clotrimazolum na grzybicę ? Sądzę, że działania tej maści sprawdzi się idealnie na taką przypadłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Następny
Strona 99 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group