Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne Trendy 2018

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuvia
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 20:33    Temat postu: Weselne Trendy 2018 Odpowiedz z cytatem

Hej,

Chciałabym się podzielić Moim artykułem dotyczącym trendów 2018 r.

Całość artykułu dostępna na blogu https://nuvia.pl/blog/weselne-trendy-2018

"

Nowoczesne Panny Młode preferują wesela lekkie i rustykalne, które wymagają specjalnego miejsca, otoczonego dużą ilością zieleni. Warto podkreślić, że w 2018 roku będą bardzo popularne szklarnie, oranżerie, ogrody botaniczne, które mogą zaoferować Pannie Młodej kombinację przezroczystych ścian, roślin i pięknych widoków. Ponadto, jako miejsce na wesele w 2018 roku można wybrać restaurację z panoramicznym widokiem, która znajduje się poza miastem. Wesele w 2018 roku można zorganizowania na łonie przyrody - w zacisznym zakątku, na przykład w lesie lub w górach."


Zapraszam do komentowania i odwiedzania https://nuvia.pl/blog/weselne-trendy-2018
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trendy trendami. Moda zawsze przemija i potem czasem zostaje wstyd nawet :p ja na swoim ślubie chciałam trzymać się nieśmiertelnej klasyki. Długo szukałam sali, aż wreszcie trafiłam na Janów Podlaski gdzie znalazłam Zamek Biskupi. Wg mnie jedno z lepszych miejsc na wesele w regionie uśmiech I wszystko wyszło tak jak sobie zamarzyłam!
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzhop
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo hej ha Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka,
przyznam, ze fajny artykul - ale jak dla mnie to za malo tresci. Jezeli chodzi o porady ślubne to ja regularnie czytam Magazyn Wesele - dostepny jest za darmo w internecie. Zawiera on niezliczone porady weselne - okraszone zdjeciami - co wazne - ale wg mnie najwazniejszy jest jednak tekst. A musze przyznac, ze ten magazyn weselny czyta sie naprawde przyjemnie oraz szybko. Polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lendon200
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesele w górskim klimacie przy okazjo można pozwiedzać okolice uśmiech
_________________
"Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca." – Ernst Zacharias
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group