Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie, jak, za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szmaragd71
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam Teneryfę, Polinezję Francuską, coś niesamowitego! Shocked Very Happy
_________________
"Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi." - Steve Jobs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
don_kichot
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe, piaszczyste plaże jak z bajki, krystalicznie czyste wody Oceanu Indyjskiego, kraina lemurów, plantacje wanilii i piaszczyste wybrzeża z rafą koralową, rośliny i zwierzęta niespotykane nigdzie indziej na świecie to Madagaskar, osobiście polecamy z żoną Very Happy Smile
_________________
"Najbardziej palącą potrzebą ludzkiej natury jest pragnienie bycia ważnym." – Prof. John Dewey
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też coś dla najmniejszych http://www.teatrmalegowidza.pl/ polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może, gdzie wykonam usg barku Gdańsk? Szukam ośrodka, który będzie w stanie wykonać wysokiej jakości badanie i odpowiednio zinterpretować jego wynik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poślubna
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Mar 2019, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku wyszłam za mąż. Długo zastanawialiśmy się nad tym gdzie spędzimy naszą podróż poślubną, ostatecznie zdecydowaliśmy się na Kaszuby. Domki, które udało nam się wynająć w pewnym gospodarstwie agroturystycznym spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Mogliśmy wypocząć w gronie najbliższej rodziny, z dala od zgiełku dużego miasta. Wspomnienia z tamtych dni pozostaną z nami do końca życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
empu3
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 26 Maj 2019, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Niedawno myślałem o wakacjach za granicą, ale na terenach Unii Europejskiej. Chciałbym się zapytać, gdzie można sobie dorobić kartę europejską? Byłbym wdzięczny za pomoc, gdyż z ubezpieczeniem byłoby lżej na duszy. Z góry dziękuję za dobrą pomoc. pozdrawiam i miłego dnia zyczę.
_________________
pieczątka lekarska wzór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
risk4
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Wracam z moją partnerką z naszego miesiąca miodowego. Tak nam bardzo się podobały, ze chcemy jeszcze raz go powtórzyć. Odkryliśmy również nasze wspólne zainteresowanie, któym jest zbieranie pieczątek z podróży. Chciałbym się was zapytać czy znacie może jakieś miejsca w Berlinie, gdzie można znaleźć pieczątki? Informacje o miejscach znalazłem tutaj https://teatrhothaus.pl/kolorowa-pieczatka-jako-ciekawa-pamiatka-z-podrozy/ ale nie jestem pewien czy one tam będą. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 4 Cze 2020, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może gdzie warto wyskoczyć na kilkudniową wycieczkę rowerową? Planujemy zakupić bagażniki rowerowe Poznań, więc odległość na prawdę nie ma żadnego znaczenia, bo możemy dojechac tam autem. Czytałam o Roztoczańskim Parku Narodowym, że to ciekawe miejsce do zwiedzenia. Macie jeszcze jakieś propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minnieconnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając nie zawsze należy kierować się niską ceną, bo to może mieć wpływ na jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje w tym roku spędziłam w domu z rodziną, udało mi się nawet przeczytać jedną książkę, był to thriller #niewieszwszystkiego Marcela Mossa, książka jest o śmierci dwóch uczniów. Myślę, że wam się spodoba, opis jej macie na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następny
Strona 84 z 88

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group