Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lewis_one
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie catering Very Happy i bez kłopotu
_________________
"Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu." - Les Brown
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno byłem na imprezie firmowej, która wypadła bardzo dobrze. Nasza firma skorzystała z cateringu ze strony http://fiesta.com.pl/catering-firmowy-5-powodow-dla-ktorych-warto-z-niego-skorzystac/ i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jezeli planujecie organizacje impreze, to powinniscie skorzystac z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiajes
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 14:35    Temat postu: Miasteczko Galicyjskie Odpowiedz z cytatem

Ja miałam przyjęcie weselne w Miasteczku Galicyjskim http://miasteczkogalicyjskie.pl/ Cała organizacje po stronie załogi miasteczka - rewelacja. Jedzenie - najsmaczniejsze. Ogromny plus za dostępność pokoi na miejscu dla przybyłych gości. Gdybym organizowała ponownie wesele dokładnie wybrałabym to samo miejsce na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kucharki? W żadnych wypadku, wesele to elegancka uroczystość i wszystko powinno być tego dnia idealne. Najlepiej po prostu zdecyować się na kuchnię jaką oferuje dana sala weselna. W mazowieckim jak szukacie miejscówki na wesele to polecam Dom Weselny Astoria - http://domweselnyastoria.pl/ Menu weselne mają super. Smaczne, dużo różnych potraw i przekąsek. Stoły są naprawdę pełne, a do tego świetnie wszystko jest udekorowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bezpieczniejsza opcja bedzie wynajęcie firmy kateringowej. W jej przypadku będziecie pewni, że podoła organizacji sporej imprezy. Firma kateringowa da możliwość wyboru potraw z wiekszej puli.
Dodatkowo, oferta może obejmować także obsługę kelnerską – wtedy posiłki serwowane są przez kelnerów na zastawie, która również może być udostępniona przez firmę cateringową.

Polecam zerknać sobie tutaj:
https://krakow.dlawas.info/kulinaria/catering-na-wesele-warto-czy-nie/cid,13641,a

Na stronie jest kilka porad jak wybrać odpowiednią firme kateringowa na organizację imprezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cole.berniece
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz więcej osób korzysta z cateringu, według mnie jest to dobry pomysł i bardzo wygodna opcja, jedzenie cateringowe jest smaczne i świeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering - opcja szybka, przejrzysta, dość łatwa do skoordynowania. Przed weselem warto sobie oszczędzić stresu. Ja zamawiałam we Wrocławiu z Margaret - i na swoje wesele i na Wigilię. Zawsze pysznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polakowalska napisał:
Catering - opcja szybka, przejrzysta, dość łatwa do skoordynowania. Przed weselem warto sobie oszczędzić stresu. Ja zamawiałam we Wrocławiu z Margaret - i na swoje wesele i na Wigilię. Zawsze pysznie.



u mnie margaret zawsze gości na świątecznym stole. nie lubię gotować i nawet nie mam na to czasu, więc zamówienie cateringu na święta jest dla mnie najlepszą opcją. przynajmniej nie muszę się denerwować że komuś coś nie będzie smakować. xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy catering Blue spod Siedlec (dania główne, przystawki, słodki stół, barman) do przyjęcia w ogrodzie i nasi goście bardzo chwalili jedzenie. Wszystko było sprawnie wydawane, ładnie podane i świeże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia62
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie catering uśmiech jest to bardzo wygodna opcja, nie ma problemu z ustaleniem menu. Wszystko jest smaczne i na czas uśmiech poza tym firmy cateringowe mają duże doświadczenie w organizacji wesel i innych imprez, więc z pewnością coś doradzą lub zaproponują ciekawe rozwiązanie uśmiech
_________________
Mońki- doskonały smak z doliny Biebrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group