Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prowadzenie sklepu internetowego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 13 Mar 2018, 16:09    Temat postu: Prowadzenie sklepu internetowego Odpowiedz z cytatem

Witam, chętnie dowiem się, czy ktoś z Was ma własny sklep i jak go prowadzi, ponieważ chciałabym wystartować ze swoim biznesem, a troszkę się jeszcze w tym wszystkim gubię. Interesuje mnie połączenie płatności internetowych ze sklepami opartymi na technologii Drupal E-commerce, a także opinie o spółce https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-drupalcommerce , którą wygooglowałam w sieci. Widzialam, że mają za sobą kilka udanych realizacji, czy korzystacie z ich usług może? Nie od dziś wiadomo, że lubimy mieć wybór, także wśród opcji płatności, a z tego co wiem, oni oferują ich najwięcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymko
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom https://www.platnosci24.com/pages/systemy-platnosci/cashbill.php
To tylko jeden z linków jaki znajdziesz w google, a jest tego dużo więcej.

Ja ze swojej strony polecam Ci https://hotpay.pl/ współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monia56
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Lip 2018, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie sklepu internetowego to trochę wyzwanie,nie każdy potrafi prowadzić biznes w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, musisz być gotowy na wiele różnych sytuacji. Musisz też pamiętać o tym, jak ważny jest rozwój każdej firmy. Dlatego polecam Ci zapoznać się z taką opcją jak certyfikacja iso 9001 cena. To może przynieść naprawdę dobre efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donna86
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie sklepu internetowego to nic trudnego. Sama prowadzę taki biznes i nie mam problemów z przyjmowaniem zamówień, czy ich rozliczaniem. Niedawno w magazynie Marketer Plus przeczytałam ciekawy artykuł na temat E-commerce i SEM. Warto inwestować w rozwój takiej działalności, mimo że efekty widoczne są często po kilku miesiącach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mozna tez znalezc sporo rozwiazan dla firm. Mozna pomyslec o nowoczesnym oprogramowaniu, ktore ulatwi nam prowadzenie biznesu. Taka firma https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ moze nam stworzyc dobre dla nas oprogramowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o tym, że samo uruchomienie sklepu nie sprawi, że zyskamy klientów. Jeszcze długa droga przed nami i sporo kosztów (reklama, pozycjonowanie, itp.)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 23 Lis 2018, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie sklepu internetowego to przyjemna sprawa pod warunkiem, że masz narzędzia, które nieco ten proces usprawniają. Jeżeli przesyłasz link do klientów i jest on bardzo długi warto go skrócić na przykład tym narzędziem https://zetnij.eu/
Dzięki temu prześlesz go w przyjaznej formie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do prowadzenia takiego sklepu na pewno przyda Ci się ciekawy program do wystawiania faktur. Wiele osób szuka właśnie takich propozycji . Ja ostatnio widziałam fajny program na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Wrato tam zerknąć na propozycje bo mają spore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama i jeszcze raz reklama, a przede wszystkim Reklama w Google Ads, bo jest najskuteczniejsza. Tak pod tym linkiem znajduję się poradnik, więc łatwo znajdziesz źródlo informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group