Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Peeling kwasem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieg kwasami trzeba powtarzać od 3 do 5 razy wtedy dopiero widać efekty, w przypadku przebarwień dobrze też stosować kremy z wysokim filtrem i to przez cały rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje teraz krem z retinolem z Laroche Posey Redermic R. Dam znac jak dziala, ale u mnie moze byc róznie...
Próbowałam już Triacnealu i nie widziałam za wielkich wyników oprócz wygładzenia skóry.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peeling (od słowa peel [ang.] złuszczać, zedrzeć, obrać) to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej. Naskórek składa się z kilku warstw komórek ułożonych jedna na drugiej. Stosując peelingi medyczne można usuwać poszczególne warstwy naskórka regulując głębokość złuszczania.
Inne określenia peelingu to: abrazja, złuszczanie, chemabrazja, ablacja, chemeksfoliacja.

Podział peelingów w zależności od głębokości działania:

powierzchowne - w obrębie naskórka,
średniogłębokie - obejmujące cały naskórek i górną warstwę skóry
głębokie - sięgające do głębszych warstw skóry

Uwaga: im głębszy peeling tym większe ryzyko skutków ubocznych np. przebarwień, blizn, zakażeń (np. opryszczka).
Podział peelingów ze względu na rodzaj:

mechaniczne - ścieranie naskórka przy użyciu tarcz korundowych lub diamentowych lub kryształków korundu (mikrodermabrazja),
fizyczne - wykonywane przy użyciu lasera (CO2, Er:YAG), ciekłego azotu, podtlenku azotu,
chemiczne (chemabrazja);
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich kwestiach zwykle zerkam na bloga http://realife.pl/kredki-do-ust/ a jeżeli porady z tego portalu nie pomogą, to warto przejść się też do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 2 Mar 2019, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peelingi pozwalają się pozbyć martwego naskórka i mieć gładką skórę. O to staram się dbać także wybierając odpowiednie kosmetyki do codziennej pielęgnacji. thalasso peeling do ciała Hildegard Braukmann mi służy. Nie od razu, ale jak zrobimy sobie sporo takich zabiegów to nasza skóra się bardzo zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama dopiero w tym roku odwazyłam się na zabiegi kwasami. Kiedyś nie chciałam iść bo po prostu się bałam. Mam delikatną skórę i wydawało mi się, ze jeszcze takim zabiegiem sobie ją zniszczę. Jednak jak po lecie pojawiły mi się na skórze przebarwienia postanowiłam sie odważyć i jednak na te kwasy wybrac.

Na peelingi kwasowe chodzę tutaj w Rzeszowie
https://artdermaclinic.pl

Doradzili mi na miejscu na jakie zabiegi powinnam się wybrać oraz co przyniesie w moim przypadku najlepsze efekty tak więc jestem im wdzięczna
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem wam, że kwasy uratowały moją cerę. Miałam spore problemy z nią ale kiedyś koleżanka postawiła mi jeden zabieg w https://www.qclinique.pl/ i od tamtej pory chodzę regularnie. Wszystkie niedoskonałości zniknęły teraz moja cera jest tak ładna, że nie muszę używać podkładu do twarzy na codzień. Polecam jeśli się wahacie czy obawiacie to nie ma czego oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w salonie mamy kwasy https://www.monduniq.pl/pl i z nich korzystamy, nasze klientki są zadowolone. Zabiegi na twarz nimi to świetny pomysł i do tego są nie drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie takie zabiegi wykonuje kosmetyczka Świdnik - https://gabinetbiolift.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jej usług. Od lat miałam problemy ze zmarszczkami i przebarwieniami. Teraz jest dużo lepiej - dzięki zabiegom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko dzisiaj kupimy w sieci i też spodobała mi się bielizna damska polskich marek. Jednak polskie produkty dobrej jakości są najlepsze. Będą idealne też na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group