Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaiussa
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 25 Lip 2018, 13:43    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Hej. Zbliża się moja kolejna rocznica ślubu i chciałabym sprawić mężowi tym razem coś wyjątkowego. Myślałam o tym by zamówić dla niego jakąś super biżuterię, może jakiś sygnet, znalazłam biżuteria męska co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 3 Sie 2018, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu na ostatnią rocznicę, na szczęście wpadłam na sklep Suprizo i wybrałam świetny prezent na rocznicę. Mąż był bardzo zadowolony, więc widać, prezent był trafiony uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozrywkowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 6 Sie 2018, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepiej kupić prezent indywidualnie dobrany do osoby, wtedy można mieć pewność, że małżonek będzie zadowolony. Mąż mojej koleżanki jest wielkim miłośnikiem gier planszowych i ona postanowiła mu kupić na rocznicę kilka nowych gier, w których była między innymi gra królestwo w budowie. To był strzał w dziesiątkę bo znajomy bardzo się ucieszył, a gra służy nie tylko jemu, ale całej rodzinie i przyjaciołom Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcia13
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że sygnet to specyficzna sprawa, zegarek będzie pewniejszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chocodril
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sob 18 Sie 2018, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej rodzinie modne jest teraz wręczanie zegarków. Zawsze człowiekowi kasy szkoda było samemu kupić sobie coś lepszego, to jak się składają wszyscy goście i kupują coś extra to można kupić coś z wyższej półki. Na https://protime24.pl/ widziałam wiele ciekawych modeli zegarków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 13:48    Temat postu: Biżuteria Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem nie każdy facet lubi takie sygnety i nie każdemu one pasują. Co innego rzecz jasna z zegarkami typu https://www.crazytime.pl/pol_m_Meskie_Producenci_Festina-257.html . Czy to na pasku czy na bransolecie - wyglądają świetnie i sprawiają, że mężczyzna staje się bardziej dystyngowany. Idź w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zgredeczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rocznicę ślubu zawsze świetnie sprawdzają się perfumy uśmiech
_________________
tanie taxi katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkania
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często kawa jest wybierana jako prezent, oczywiście nie jakaś zwykła. Na stronie https://www.cafesilesia.pl/jaka-kawa-do-kawiarki opisują właśnie różne rodzaje kaw które idealnie spiszą się na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dinno29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważacie, że Flyspot Warszawa będzie ok? Ja właśnie pilnie poszukuję sprawdzonych pomysłów na prezent.
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może kawa plus dodatkowo syropy https://mkfresh.pl/akcesoria/syropy-do-kawy.html sprawią, że kawa będzie smakować wyjątkowo? Ja dostałam taki prezent na urodziny więc może na rocznicę też będzie ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group