Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie naszych zwierząt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 16 Sie 2018, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwierzak na pewno musi mieć zapewnione dobre warunki i zdrowe jedzenie. Jak karmicie swoje psiaki? Widzialam tutaj http://www.psiabuda.com.pl/karma-dla-psow.html# karme dla psow. Wazne, zeby miala ona wszystko to, czego zwierzak potrzebuje. A wizyty u weterynarza na pewno są wskazane, jeśli widzimy, ze cos jest ze zwierzakiem nie tak. Czesto choruja wasze psiaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 22 Sie 2018, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami. Jeżeli mowa o zdrowiu zwierząt, to warto mieć na uwadze że karma odgrywa tutaj kluczową rolę. Ja jeszcze lubię dodatkowo podawać swojemu czworonożnemu przyjacielowi, różnego rodzaju przekąski. Można je kupić praktycznie we wszystkich sklepach zoologicznych, na przykład https://www.krakvet.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że podstawą zdrowia u psa jest jedzenie i picie ale nie obędzie się również bez wizyt u weterynarza. Lepiej żeby trafiały się sporadycznie np. tylko na szczepienie ale jak zwierzak się rozchoruje to warto udać się na wizytę do przychodni http://vet-point.waw.pl/, gdzie zawsze znajdą rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się dbać o zdrowie swojego pupila tak samo jak o swoje, w końcu jest on pod moją opieką i chce by miał jak najlepiej. Mam dość aktywnego psa, który skacze, biega i jest go w zasadzie pełno i trochę też przez to zaczęły się pojawiać u niego problemy ze stawami. Ale jak wiadomo teraz można na wszystko znaleść sposoby i ja właśnie zakupiłam biomag vet i teraz jak leżymy przez telewizorem to odpalam to urządzenie, a psina się leczy i relaksuje w jednym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie zaczynam nauka psa chodzenia na smyczy i mały Gucio już powoli zaczyna się uczyć. W przyszłości chciałabym być petsitter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam ostatnio u mojego kota taką specyficzną błonę na oczach. Polecacie jakąś klinika weterynaryjna Toruń? Poczytalam na internecie i to może być koci katar... Boję się i dlatego szukam dobrego weterynarz Torun.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alda97
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 11:52    Temat postu: zdrowie zwierząt Odpowiedz z cytatem

Muszę odbyć badania kontrolne stanu zdrowia zwierząt, czyli psa oraz kota. Jednak jest to mój pierwszy i nie wiem jak się za to zabrać. Trafiłem podczas przeszukiwania internetu na stronę https://cymwet.pl/psy-i-koty/ lecz nie mogę wyszukać żadnych opinii na ich temat. Proszę o opinie, czy warto według Was skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwierze w domu to duża odpowiedzialność. Trzeba zaspokoić jego podstawowe potrzeby. Mam psa i prócz okresowej opieki weterynaryjnej dbam o to żeby pies każdego dnia miał odpowiednią dawkę ruchu, żeby miał czym się bawić i co najważniejsze żeby miał dobrej jakości karmę. Mój pupil wcina reico i jak widzę robi to z dużym smakiem, bo to karma z solidną porcją świeżego mięsa (70%) w której nie ma żadnej chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są tu fani rybek i akwariów? Jeśli tak to polecam wejść na stronę https://akwarium24.com.pl/kategorie.html. To zdecydowanie mój ulubiony sklep akwarystyczny. Mają bardzo duży wybór i korzystną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, zdrowie naszych pupili powinno być dla nas najważniejsze. Na stronie jaką jest https://www.zwierzakowo.pl/ znajdziesz pełnowartościowe karmy, jest to bardzo ciekawy sklep zoologiczny który na pewno spodoba Ci się pod względem wyboru jak i cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group