Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nieszczęśliwe przypadki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wikichez
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 21 Sie 2018, 14:27    Temat postu: Nieszczęśliwe przypadki Odpowiedz z cytatem

Brałam udział w kolizji gdzie dość mocno ucierpiało moje auto, ale i również moje zdrowie psychiczne ucierpiało. Według mnie przyznano mi zaniżone odszkodowanie. Wyczytałam, że moge starać się z pomocą firmy https://www.kompensja.pl/zadoscuczynienie/ o podwyższenie odszkodowania oraz zadośćuczynienie . Czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselicho
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Sie 2018, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze w takich wypadkach jest to, aby szybko to zgłosić!
_________________
http://43iafeiworldcongress.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uziak23
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadki niestety chodzą po ludziach, więc warto się ubezpieczać.
_________________
hedoni.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OEPolisaPlus
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. W celu sprawdzenia, czy może Pani ubiegać się o rekompensatę, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Dlaczego warto nam zaufać? Cechują nas:
- brak ukrytych opłat – nasza ekspertyza zawsze jest darmowa.
- szybka decyzja - w ciągu 24h wysyłamy decyzję o możliwości dopłaty do odszkodowania
- wypłata w ciągu 7 dni - po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni
- indywidualnie określona wysokość dopłaty - każda sprawa traktowana jest indywidualnie
- zero ryzyka - przejmujemy na siebie cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela - po podpisaniu umowy i odebraniu pieniędzy, dochodzimy roszczenia we własnym zakresie, na własny koszt i ryzyko

Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie: https://polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takecare
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w razie problemów z zaniżonym odszkodowaniem

Ostatnio zmieniony przez takecare dnia Pon 6 Cze 2022, 7:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie na stronie https://avistapolska.pl/3-przypadki-w-jakich-ufg-wyplaca-odszkodowanie/ na temat odszkodowań. Sprawdźcie kiedy można je otrzymać a kiedy nie bo takie sytuacje też są. Zobaczcie jakie warunki należy spełnić. Bardzo ciekawy i pomocny wpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze miałam na uwadze, żeby płacić sobie składkę na ubezpieczenie, gdyż nigdy tak naprawdę nie wiemy, kiedy przydarzy nam się coś złego. Kilka dni temu miałam wypadek, zostałam potrącona przez samochód jadąc rowerem i chcę się dowiedzieć czy za potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie zostanie mi wypłacone adekwatnie do uszczerbku na zdrowiu, czy jednak ta kwota będzie zaniżona - jak to wygląda? Pierwszy raz przydarzyła mi się taka sytuacja i jeżeli tak będzie to powinnam szukać pomocy prawnej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 8 Mar 2022, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy tak na prawdę nie wiadomo, co nas może spotkać. Dlatego warto już dziś nawet jak jesteśmy w młodym wieku pomyśleć o polisie na życie. Na https://gostyn24.pl/pl/640_materialy-partnera/51546_ile-kosztuje-polisa-na-zycie.html czytałam o tym fajny artykuł. Akurat myślę, że mi się przyda, ponieważ akurat teraz szukam sobie odpowiedniej oferty polisy na życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pomocy. Może ktoś z Was będzie w stanie udzielić mi jakichkolwiek informacji. Mój brat uległ wypadkowi w Wielkiej Brytanii, w efekcie którego doznał poważnego urazu kończyn dolnych. Potrzebuje długotrwałej rehabilitacji, która pochłania ogromne pieniądze. W związku z tym chciałam zapytać czy ktoś z Was lub Waszych bliskich ubiegał się o odszkodowanie w UK? Możecie polecić dobrą firmę odszkodowawczą, która pomaga Polakom w uzyskaniu pieniędzy z tytułu uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku? Znaleźliśmy tą firmę https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/odszkodowanie-w-uk-za-uszczerbek-na-zdrowiu-jak-je-uzyskac/
Powiedzcie czy jest ona godna zaufania i warto poprosić ich o pomoc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group