Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokrycia dachowe - firmy poszukiwane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Młoda_Panna21
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob 18 Sie 2018, 9:56    Temat postu: Pokrycia dachowe - firmy poszukiwane Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Forumowiczów uśmiech

Tematyką nieco odbiega od forum, ale szukam pomocy dosłownie wszędzie uśmiech
W przyszłym roku czeka mnie wymiana dachu na kilku obiektach wokół gospodarstwa oraz w samym domu + pokrycie świeżo stawianych budynków. Przedsięwzięcie określiłabym jako spore, dlatego wolę zabrać się za poszukiwania dużo wcześniej. Na razie nic konkretnego nie znalazłam, trwają poszukiwania w sieci, zbieranie opinii. Poszukuje firm, które wydają się godne polecenia. Mieszkam mniej więcej w centralnej Polsce, więc miejsce z którego pochodzi firma jest raczej bez znaczenia uśmiech Ostatnio natrafiłam na takową: https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-samoprzylepna/ wydają się być dość solidni, poza tym znalazłam wiele pozytywnych opinii.
Czy ktoś miał styczność z w/w firmą i mógłby podzielić się opinią? Ewentualnie zaproponować jeszcze innych wykonawców? Z góry dziękuje za pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku dokonywaliśmy wymiany dachu na budynku gospodarczym i samym domu. Korzystaliśmy z dofinansowania gminy na usunięcie azbestu, a jako produkt docelowy wybraliśmy dachówkę cementową https://www.creaton.pl/produkty/dachowka-cementowa/ o nowoczesnym wyglądzie i prostym kształcie – model Kapstadt. Nowe dachy świetnie się prezentują, a my mamy świadomość iż w końcu nasz dach jest z naturalnych materiałów, które nie mają negatywnego wpływu na nasze zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić firmę https://www.bekerfarb.pl która jest producentem farb dachowych a zarazem służy fachowym doradztwem jeśli chodzi o firmy realizujące prace renowacyjne na dachach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group