Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie typowy bukiet - co myślicie ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magkaa89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 21:34    Temat postu: Nie typowy bukiet - co myślicie ? Odpowiedz z cytatem

Cześć,mam pytanie co myślicie o bukiecie ślubnym z lizaków ?
taki sam będzie dla świadkowej i butonierki dla młodego i świadka (też z lizaków) a na stołach będą wiązanki lizakowe. Tak że lizaki będą też i w dekoracji sali. Poza tym to coś całkiem innego. Nie chodzi tylko o cięcie kosztów, ale o to że sami dekorujemy salę tak więc nie chciałabym wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, a taki bukiet i dekoracje mogę zrobić z większym wyprzedzeniem czasu.[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magkaa89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw 27 Paź 2016, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło że ktoś się w ogóle wypowiedział dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 1 Lis 2016, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny pomysł uśmiech jeżeli te bukiety nie będą oderwane tylko właśnie będą jako część pomysłu to super. z każdego wesela pamieta się jakąś charakterystyczną rzecz - u ciebie może to będą bukiety z lizaków oczko
a kiedy masz ślub? żeby tylko te lizaki nie popłynęły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannazuzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bukiet z lizaków - kapitalny. Właśnie czegoś takiego sama szukam. Zaglądałam jeszcze na nietypowe bukiety ślubne na zimę tutaj: http://www.moj-slub.com/nietypowe-bukiety-weselne/
Biorę ślub w lutym przyszłego roku, ale już się zastanawiam jaki bukiet będzie dobry. Może też wybiorę taki z lizaków, albo któryś z tych które zobaczyłam na tamtym blogu.
Sama nie wiem który lepszy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
19betek19
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł nie najgorszy, ja jednak poleciłabym Którąś z propozycji zamieszczonych w http://www.moj-slub.com/bukiety-slubne-idealne-na-lato/. Na pewno oryginalny jest ten pod nazwą "czarodziejski dryg" - nie widziałam jeszcze nigdy na żywo, ale przyznajcie, że ma coś w sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagmarag
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 16 Paź 2017, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajny pomysł, coś innego- nietypowego. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pomysł nie jest zły - trzeba tylko lizaki te w jakiś sposób ze sobą połączyć. I tutaj przydatne mogą okazać się akcesoria florystyczne, które możesz nabyć bezpośrednio u producenta, na przykład w http://www.plastiflora.pl/pl/22-wstazki-tkane Smile. Z tradycyjnego bukietu mimo wszystko bym nie rezygnował - uważam, że zarówno Panna Młoda, jak i jej świadkowa powinny mieć bukiet z żywych kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila555
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 12:57    Temat postu: Ekstra Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł, tym bardziej, że motyw lizakowy pojawi się nie tylko w Twoim bukiecie, ale także na sali uśmiech
Zastanowiłabym się tylko czy oby na pewno pasuje do charakteru sukienki, bo wydaje mi się, że nie do każdej stylizacji będzie pasować.
_________________
Kamila
http://my-perfectweddingday.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dressense
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to bardzo spodobał mi się ten pomysł i chętnie zobaczę zdjęcie, bo niezależnie od tego jaką będziesz miała suknię ślubną to będzie on bardzo oryginalny i stylowy uśmiech
_________________
Dressense- salon sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koralia
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie... Nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group