Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje jako prezent ślubny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annawzieleni
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 5:30    Temat postu: Dekoracje jako prezent ślubny Odpowiedz z cytatem

Pięknym, a zarazem praktycznym prezentem ślubnym mogą być obrazy albo fototapety z wymyśloną przez nas dedykacją. Polecam sklep www.bimago.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dressense
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pewności czy faktycznie fototapeta lub tapeta to dobry pomysł na prezent ślubny, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Postaw na coś praktycznego jak chociażby sprzęt agd lub rtv jeżeli chcesz podarować coś do domu.
_________________
Dressense- salon sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronix94
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio spotkałam się z pomysłem krówek z nadrukiem weselnym. Coś w stylu https://pyszne-krowki.pl/. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 3 Lis 2018, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest to dobry pomysł. Tym bardziej jeśli nie znasz gustu Państwa Młodych. Jesli chcesz iść w kierunku dekoracji, to już lepiej kupić kartę podarunkową do sklepu z dodatkami. Na przykład https://www.eurofirany.com.pl/ uśmiech - mają duży wybór i świetną jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta to taki średni prezent, ja osobiście nie lubię. My w domy mamy farby dekoracyjne od Primacol Decorative. W salonie Royal Silk - pięknie efekt na ścianach, ładnie i stylowo to wygląda. O wiele lepsze rozwiązanie niż tapeta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga2113
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam jako prezent ślubny grafikę na ścianę. Teraz są różne motywy i naprawdę można znaleźć coś fajnego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 3 Lut 2019, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie jakiś obraz dla takiej młody pary mógłby się nadać.. Ale wypadałoby znać gusta panny młodej i pana młodego, no i do tego też trafić do stylu w mieszkaniu, kolorystyki i w ogóle. No ja na przykład mogłabym dostać taki obraz https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-pejzaz-z-gorami-lodowymi/ w tej dużej wersji, bo akurat pasowałby mi do salonu, no i tematyka super. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubet
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy fototapeta ale jakiś zestaw kuchenny noży czy talerzy na okazje mogą się sprawdzić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu jak fototapeta albo plakat ze zdjęciami moimi i przeszłego męża uśmiech Ale pewnie nie wszyscy lubią takie upominki, bo dla niektórych mogą być zbyt mało praktyczne, albo ktoś może mieć zupełnie inny gust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muza90
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, fototapety są fajnym pomysłem jednak trzeba trafić z odpowiednim wzorem. Przyznam szczerze, że sama nie poradziłabym sobie z przyklejeniem jej, dlatego znalazłam taką firmę, która zajmuje się klejeniem fototapet z Warszawy https://www.picassi.pl/Naklejanie-fototapet-Warszawa świetne rozwiązanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group