Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co zastanawiać i gdybać... Raczej nie obejdzie się jeśli to rzeczywiście tradzik - bez wizyty u dermatologa. Metod leczenia jest sporo to fakt, ale kazdy jest inny i wymaga indywidualnego podejscia. Byc moze okaze sie że problem lezy np. w zlej diecie czy nieprwaidlowej pielegnacji jak bylo u mnie. Dermatolog dobierze odpowiednia kuracje. Sama w tej chwili jestem pod kontrola swojego i póki co zarowno zaczerwienieie jak i wypryski zaczynaja schodzic. Zrezygnowalam z kosmetykow na rzecz dermokosmetykow przebadanych dermatologicznie. Ten krem robi naprawde swietna robote https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ w skladzie jak widac ma PCA składnik, który naturalne wystepuje w skorze, a ktorego niedobór moze wywoływać zmiany. Przy regularnym stosowaniu wnika gleboko i utrzymuje prawidlowy poziom nawilzenia skory na bardzo dlugo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lewy82
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

penelope napisał:
Nie wiem, czy sprawa jest aktualna.
Ja z trądzikiem walczę od kilkunastu lat, więc z góry wiadomo, że do ślubu nie wygram. Sposób mam jeden, ale niestety nie chcę go stosować. Hormony. Kiedy brałam pigułki, w ciągu 2-3 miesięcy trądzik przechodził, a ja mialam gładziutką cerę. Teraz nie biorę i brać nie będę, więc wygląda to... ehh...
Na szczęście twarz jakoś się trzyma, ale plecy - dramat. Przymierzałam suknie - w grę wchodzi tylko taka z koronką. W bolerku będzie mi za gorąco w czerwcu, ale koronki bywają ładne, tyle ża strasznie mi to ogranicza wybór.
Bratek ze skrzypem, pity codzienie - trochę łagodził mi sprawę, ale też nie w stu procentach.



Bratek to pomorze tyle co nic przepraszam że tak ostro mam syna ,który ma problem z trądzikiem .6 lat walczy z tym problemem.
_________________
http://www.marmart.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka z trądzikiem do łatwych nie należy ale na szczęście na rynku dostępne są dobrej jakości kosmetyki naturalne, które są w stanie skutecznie poradzić sobie z tym problemem. Ja używam na przykład maski Aktivel Activating Fluid z Eldan Cosmetics i widzę już znaczną poprawę. Produkt ma w składzie m.in kwas glikolowy i hialuronowy, ekstrakt z ogórka i cytryny. Świetnie usuwa martwy naskórek, działa przeciwzmarszczkowo i widocznie niweluje trądzik uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielek120
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za porady. Z całą pewnością przyda mi się to uśmiech
_________________
Czy nie jest jasne jak słońce, że całe zło naszego życia ma przyczynę w tyranii człowieka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio bardzo długo szukaliśmy dobrych pediatrów w Poznaniu i na szczęście udało nam się. Pomogli naszemu dziecku i dostaliśmy też skierowania do alergologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnes2121
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zapisałam do dermatologa, mam nadzieję że w rok uda mi się poprawić stan mojej skóry.
_________________
bloczki betonowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michail
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą uśmiech
_________________
(...) jeżeli to, co mówisz, nie jest piękniejsze od ciszy, lepiej milcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o trądzik chodzi to mi pomogły sesje w komorze hiperbarycznej. Tlenoterapia ogólnie na skórę dobrze robi i mi złagodziło ładnie stany zapalne, do tego oczywiście odpowiednia pielęgnacja i efekty są. Mam o wiele gładszą skórę niż wcześniej uśmiech jakby ktoś szukał miejsca, gdzie można się zapisać na tlenoterapię to ja polecam ATAmed, ale trzeba się skonsultować z lekarzem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto 14 Sie 2018, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na pewno specjalne kremy, kosmetyki na trądzik. Nie wiem czy nawet nie mówi się w tym przypadku o lekach na trądzik, bo jest to choroba skórna. Warto udać się do dermatologa po pomoc. Z bliznami po trądziku na pewno pomoże wam sprawdzona kosmetyczka od http://ecoclinic.com.pl Te bardzo często niestety występują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Wto 21 Sie 2018, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wizyta u dermatologa będzie wskazana. Również będziecie musieli postawić na odpowiednie kosmetyki pielęgnacji cery. Na stronce https://drogerialilaroz.pl znajdziecie wiele propozycji naturalnych kosmetyków, które będą na pewno świetnym wyjsciem. Ja tam bardzo często robie zamówienia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group