Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maleńkie przyjęcie - cała Polska gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba Krzewi Róg w Chmielnie - http://www.krzewirog.pl Mają kilka sali więc mniejsza imprezę też da się fajnie zorganizować uśmiech nikt nie mówi że wesele musi być ogromne. A sale ogólnie mają śliczne i bardzo zadbane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto 14 Sie 2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie naprawdę klimatyczne miejsce a przy tym super wyposażone, na wesela i przyjęcia do 140 osób to Ośrodek Wypoczynkowy Nad Borkiem w lubuskim. Nad jeziorem, teren Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Byłam tam na weselu, 3 dni bo zostaliśmy troszkę wypocząć i naprawdę było super. Rozmawiałam z młodymi o warunkach - właściciele, ceny itp i też do niczego się nie można przyczepić. Naprawdę polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 22 Sie 2018, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gospodarstwo agroturystyczne Ballada jak najbardziej na kameralne przyjęcie. Ja tam byłam na przyjęciu komunijnym akurat. Bardzo udane było, a jedzonko to na szóstkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotel Lamberton http://www.hotellamberton.pl/wesele/ To idealne miejsce na wesele pod Warszawą, czy inną imprezę okolicznościową. Sale zarówno kameralna jak i na spore wesele. Każdemu według potrzeb. Kuchnia działa wyśmienicie, jedzonko jak się patrzy. Gorąco polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że szukając miejsca na małe przyjęcie weselne, nie znajdziesz lepszego miejsca jak Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim uśmiech ja właśnie robiłam tam swoje na 30 osób i było idealnie.
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęcie było rzeczywiście niewielkie ale zrobione w bardzo dobrym guście. Goście zresztą też wyjątkowi, bo poza rodzina na weselu było tez szefostwo i moje i męża. Na szczęście sala w Rancho Colorado jest bardzo wizytowym miejscem. Sam hotel zresztą też - duże, ładne pokoje. Jedzenie na weselu - bardzo na plus. I pomimo ze wybraliśmy tradycyjna polska kuchnię to jednak ten delikatny TWIST szefa kuchni był widoczny w daniach. Wyraźny, a jednocześnie delikatny smak i świeżość dań.

popr.pisownię /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Dąbrowie Górniczej jest sala Zajazd Kwadrat, bardzo ładna, z klasą udekorowana, taka jasna. Polecam na każde wesele u nas spisali się znakomicie a do teraz przyjmujemy gratulacje od rodziny i znajomych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Afrodka
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Cie interesuje w okolicach Kalisz to Hotel Wolica - https://www.hotelwolica.pl/ Super jest, takie imprezy jak chrzciny, komunie czy wesela warto u nich robić. Mają super kuchnię, ale też pięknie tam wygląda po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Nie 18 Lis 2018, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robiliśmy ostatnio przyjęcie urodzinowe w hoteliku Grandmet we Włocławku, obsługa spisała się na medal. Było bardzo sympatycznie, dużo jedzenia aż nie dało rady wszystkiego zjeść to na wynos wzięliśmy uśmiech Bardzo polecam jeśli ktoś planuję organizację w kujawsko-pomorskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 5 Lut 2019, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w woj. łódzkim szukacie wyjątkowego miejsca, to ja polecam restaurację Las w Radomsku. Miejsce z wyjątkowym klimatem, super ekipą, a dania jakie tam serwują to po prostu mistrzostwo. Ja tam organizowałam swoje okrągłe urodziny, już nie będę się chwalić które oczko Ale impreza była super, bardzo indywidualnie podchodzą do każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group