Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedszkole Warszawa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 3 Gru 2017, 10:43    Temat postu: Przedszkole Warszawa Odpowiedz z cytatem

Dopiero jestem w ciazy, ale juz zastanawiam sie nad przedszkolem dla mojego dziecka. jakie lepsze, prywatne czy panstwowe? podzielcie sie doswiadczeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 4 Gru 2017, 11:52    Temat postu: Re: Przedszkole Warszawa Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Dopiero jestem w ciazy, ale juz zastanawiam sie nad przedszkolem dla mojego dziecka. jakie lepsze, prywatne czy panstwowe? podzielcie sie doswiadczeniami


Dużo zalezy od danego przedszkola. Od tego jaki pracuje tam personel. Bo personel może byc fajny i w przedszkolu prywatnym i w państwowym. Przedszkola państwowe mają dwie główne wady:
trudno jest się do niego dostać i prowadzą zapisy jedynie na początku roiku
często są o wiele mniej doinwestowane niż przedszkola prywatne ( szczególnie jeśli chodzi o dodatkowe zajęcia)
W Warszawie z tego co wiem to zapisy w ciągu roku przedszkolnego prowadzi przedszkole puch puch: http://puchpuch.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Pią 9 Lut 2018, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, może być dobrze i w publicznym i prywatnym przedszkolu, różne opowieści już słyszałam. Wszystko zależy od konkretnego przypadku dlatego trzeba po prostu dobrze sprawdzić każde interesujące nas przedszkole. Córeczka siostry chodzi w Warszawie do Raz Dwa Trzy My na Mokotowie i nawet ostatnio ja stamtąd odbierałam. Zarówno ona jak i siostra są z tego miejsca zadowolone. Mała ma tam nawet zajęcia z angielskiego i sporo zajęć artystycznych i ruchowych, bardzo ją to cieszy bo to artystyczna dusza, podobna do cioci oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się zdecydowaliśmy na dowożenie córki do Piaseczna, nie jest daleko a mamy super placówke - http://www.alaikot.pl/ Bardzo fajny budynek, zadbany, super kadra, fajne zajęcia dodatkowe uśmiech szybko planujesz gdzie maluszek pójdzie uśmiech ale może to i lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizerota333
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 11

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 3:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś może przedszkole http://przygodaznatura.edu.pl/? Mam zamiar posłać tam swoje dziecko ale chciałabym poznać Wasze opinie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 12 Sie 2018, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bierzesz pod uwagę także przedszkola znajdujące się na Wawrze to zdecydowanie polecam przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Moja córcia chodzi tam od 2 lat i jestem zadowolona z opieki, z dużej liczby zajęć dodatkowych i urozmaiconego planu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 29

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam opinię, że lepiej jest w przedszkolu prywatnym. Minusem jest to, że trzeba płacić. I to jest jedyny minus. Reszta to same pozytywy. Lepsza opieka, ciekawsze zajęcia, lepiej zaplanowany czas. Dla naszego dziecka wybraliśmy przedszkole katowice. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Mimo faktu, że jest to niepubliczne przedszkole katowice. Każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że przedszkole państwowe to nic dobrego, po kilku tygodniach wraz z mężem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu dziecka do placówki prywatnej. Lepsza opieka, różnorodne zajęcia, wycieczki, wykwalifikowani nauczyciele to na to wszystko może liczyć każdy maluch uczęszczający do Tequesty na warszawskim Mokotowie. Mój Jasio najbardziej zachwycony jest zajęciami z rytmiki prowadzonymi przez Pana Michała uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, jakie przedszkole wybierzesz, musisz liczyć się z tym, że będziesz zobowiązana do zakupu podręczników, które w tym przedszkolu będą wykorzystywane - będziesz mogła zamówić je w księgarni internetowej https://www.ravelo.pl/przedszkole,k13085.html która posiada spory ich wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór przedszkoli w Warszawie jest ogromny, dlatego warto wybierać z głową i szukać opinii innych. Ja swoje dziecko zapisałam do prywatnego przedszkola anglojęzycznego http://activekids.edu.pl/, ponieważ poleciła mi go dobra koleżanka i nie żałuję tej decyzji, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group