Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki jaka próba złota?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jusnan
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc hej hejooo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość obrączek to ważna sprawa, nie powinno się w ich na nich oszczędzać, ponieważ najczęściej kończy się kupieniem nowych po kilkunastu latach. Dlatego my od razu kupiliśmy obrączki ślubne Łódź https://www.ring4you.eu/ dzięki czemu zyskaliśmy naprawdę najwyższą jakość, jaka jest możliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyAmaltea
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sob 8 Gru 2018, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałam fajny artykuł na stronie pewnego poznańskiego jubilera, o dokładnie tutaj, sama przymierzam się do zakupu obrączek i również jak Ty badam temat i z tego co się dowiedziałam, to to że najlepsza próba to 585 bo stosunek złota do twardości jest największy. Im większa próba to tym więcej złota, a mniej utwardzających materiałów - czyli idąc tym tokiem rozumowania próba 333 jest najtwardsza ale ma najmniej złota.

Ja dodatkowo często biegam i jeżdżę na rowerze i przez to będę zamawiać obrączki z takimi jakby łapkami, mało jubilerów to ma w ofercie na stronie, ale jak byłam u jednego to mi powiedział, że jest coś takiego zrobić.

Reasumując najlepiej będzie jak pójdziesz ze swoim narzeczonym do jubilera, zrobicie rekonesans w ofercie, rodzaju i wielkości obrączek i dalej możecie zamawiać przez internet jeśli sklep jest na drugim końcu Polski

Warto wziąć pod uwagę to, że teraz jest zimno i możecie źle zmierzyć obrączki bo palce zmniejszyły swój obwód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ayyla
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co grawerowałyście na swoich obrączkach? Datę ślubu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mezis212
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile uncji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrączki ślubne kupujemy zazwyczaj do końca życia… próba 585 będzie najlepszym pomysłem… obrączki będą trwałe i mimo upływu czasu będą nadal wyglądały jak nowe…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zabrać chłopaka do jubilera i razem wybierzcie obrączki. My tak zrobiliśmy i to był świetny pomysł, bo od razu ustaliliśmy co nam się podoba i jaką próbę obrączek wybieramy. Ostatecznie stanęło na 585.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika_95
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Lis 2020, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór obrączek jest bardzo ważny. Przed ich zakupem dużo czytaliśmy na ten temat. Dzięki temu wiemy, że próba złota ma ogromne znaczenie. Złoto w próbie 333 ulega śniedzeniu i patynowaniu, dodatkowo może powodować uczulenie. Warto postawić na próbę 585 - złoto w tej próbie jest bardzo dobrej jakości. Jak już wiedzieliśmy, na jakie obrączki postawić wybraliśmy się do Szews i kupiliśmy piękne złote obrączki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w jak najlepszą próbę, obrączki są na lata. Jeśli szukasz solidnych i w przystępnej cenie, to od siebie polecam jubilera https://savicki.pl/ jest moim zdaniem najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartynaMic
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 42

PostWysłany: Czw 12 Sty 2023, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wygrawerowana datę ślubu na swojej obrączce. A jaką próbę ? No sa różne, są próby takie jak 333, 585 i jeszcze ta ostatnia tylko już jej niestety nie pamiętam. Zawsze też w tej kwesti może Wam doradzić jubiler , którą najlepiej próbę wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group