Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna na noc i podróż poślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej postawcie na coś wygodnego, no chyba że zamierzacie się przebierać jeszcze w jakąś inną bieliznę do czego na pewno namawia oczko Porozglądajcie się po ofercie firmy Bielizna Ewa - bielizna damska hurtownia Tam mozecie liczyć na mega wysoką jakość, no a ceny jak to w hurtowni, bardzo korzystne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pią 3 Sie 2018, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje wymagania i szuka innego asortymentu. Jedno lubią tani szajs inni wolą zainwestować w coś konkretnego. Nie ma się co wstydzić tylko znaleźć coś pod siebie. Ja ostatnio szukałam takiego specjalistyczny środka do nawilżania miejsc intymnych uśmiech i o dziwo nawet w sex shopie znalazłam kilka naprawdę fachowych produktów, tak samo do gustu mi przypadła bielizna mają dobry wybór ! Więcej w ofercie na ich stronie internetowej https://erotic-med.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnetaMrs
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam bardzo ładną prawie przeroczystą koszulę nocną i majteczki w tym samym stylu. Zamawiałam w tym sklepie https://anabelarto.pl Nie mogę znaleźć dokładnie takiej, jak zamawiałam, ale jest dużo bardzo podobnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Nie 19 Sie 2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna komfortowa bielizna samonośna https://broosa.pl/ Wygodna i świetnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bieliznę, to polecam obserowaać sklep Kontri.pl na https://www.wydawajdobrze.com/. Dzięki temu można dowiedzieć się o różnych, ciekawych okazjach. A w tym sklepie wybór bielizny jest bardzo duży oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sob 8 Wrz 2018, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skupiacie się na jakiejś konkretnych markach? Ja często przeglądam i zamawiam tutaj Ekskluzywna.pl również przed ślubem wybrałam sobie coś z moich ulubionych firm, ale takiego żeby nie było tylko na raz ale również później się przydało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byrdmanwjhe7
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Krosno

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2018, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpytajcie znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
_________________
...pomoc w formie gotowej daniny,otrzymanej za darmo,bez jakiegokolwiek nakładu pracy, zabija w człowieku ducha przedsiębiorczości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o-krysia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda mój ślub dopiero w przyszłym roku w sierpniu, ale już szukam czegoś ekstra na podróż poślubną i mogę coś polecić :) fajne są te miękkie biustonosze . Zamówiłam sobie już jeden, taki bordowy, bo najbardziej mi się spodobał, ale do sukienki ślubnej wybiorę któryś z białych -klasycznych. Ważne, żeby dobrze trzymał biust i abyśmy dobrze się w nim czuły :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prayboy
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością przydadzą mi się one oczko
_________________
Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy, które jesteśmy w stanie zrobić, wprawilibyśmy się w ogromne zdumienie – Thomas Edison
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi być coś wyjątkowego, jednak też nie niestawiajcie sie że bedziecie wtedy w pełni sił ;D Pooglądajcie sobie może stroje erotyczne od http://skarbyafrodyty.pl Możecie także coś takiego wybrać na tą wyjątkową noc w waszym życiu:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group