Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poprawa wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, pielęgnacja - to wszystko ma wpływ na nasz wygląd. Ja na przykład bardzo dużą wagę przywiązuję do pielęgnacji i jeśli mogłabym wam coś polecić, to z pewnością byłby to krem z witaminą C. Dlaczego? O właściwościach takich kremów przeczytacie tutaj http://apteki-medyczne-blog.pl/poznaj-dzialanie-wlasciwosci-kremu-witamina-c/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poprawiłam swój wygląd poprzez zrobienie makijażu pernamentnego uśmiech ługo się wahałam ale ostatecznie wybrałam się na konsultację do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Doradziła mi zrobienie brwi metodą włosową i to był strzał w 10 uśmiech Bardzo naturalny efekt, brwi mają super kształt i są takie wyraziste uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mężczyzn to nie powinni mieć oni problemu z dbaniem o siebie, większość z nich wystarczy, ze zrobi sobie jakąś fryzurę i już wygląda dobrze, a jeśli nie wiedzą jaką to mogą zawsze wejść na bloga http://www.zareczona.pl/modne-fryzury-dla-chlopcow/ i poczytać o tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem zdecydowałam się na przeprowadzenie metamorfozy swoich włosów - drastyczne cięcie i zmiana koloru do tego namówiły mnie dziewczyny z In Harmony i nie żałuję uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-zagescic-brwi-10-skutecznych-sposobow-na-geste-brwi/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem naprawdę ciekawy i niezwykle pomocny artykuł. Można się tam bowiem dowiedzieć jak zagęścić brwi, aby nasze oczy były bardziej wyraziste. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3619

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest konsultacja ze specjalistami i świetnym rozwiązaniem jest stylista, który doradzi nam w kilku kwestiach od razu jak na przykład https://aleksandrapilat.pl/, od fryzury i makijażu, aż po garderobę. Polecam sprawdzić taką opcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peeling kwasowy. Możesz u kosmetyczki albo nawet w domu jeśli kupisz dobrej jakości produkt i będziesz stosować zgodnie z zaleceniami. Oczywiście nie polecam stosować po raz pierwszy tuż przed wielkim wyjściem język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Welonka222
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swej strony mogę polecić sesje w saunie. Sauna poprawia ogólny wygląd skóry - staje się ona ładniejsza, gładsza. Jeszcze jak użyjesz kosmetyki do sauny to efekt będzie mocniejszy. Narzeczony padnie z zachwytu. uśmiech
_________________
Saunowanie dla zdrowia i urody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciustuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieskookazosia napisał:
Peeling kwasowy. Możesz u kosmetyczki albo nawet w domu jeśli kupisz dobrej jakości produkt i będziesz stosować zgodnie z zaleceniami. Oczywiście nie polecam stosować po raz pierwszy tuż przed wielkim wyjściem język


A stosowałaś te peelingi "do użytku domowego"? Ja zawsze się bałam, że nie dadzą takich rezultatów jak zabieg w salonie kosmetycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej jest udać się do kosmetyczki, lub kliniki medycyny estetycznej. Na pewno doradzą jakie zabiegi tę naszą urodę poprawią. Można też udać się do dobrego salonu fryzjerskiego, który wykona nam fryzurę, bo ta ma również znaczenie. Na https://hairme.pl/ można też poczytać o zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów. Wiele Panien Młodych na takie zabiegi się decyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group