Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiedziałyście, że on chce się oświadczyć?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 11:50    Temat postu: Wiedziałyście, że on chce się oświadczyć? Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy wiedziałyście, przewidziałyście, że wasz mężczyzna chce się wam oświadczyć? Oczywiście pytam te z was, którym partnerowie chcieli zrobić niespodziankę uśmiech

Ciekawa jestem, czy się domyślałyście, może wasi panowie zachowywali się inaczej niż zwykle? oczko a może totalnie was zaskoczyli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga1101
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Czw 15 Lis 2018, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie spodziewałam się. Planowaliśmy spędzić czas nad jeziorem od dłuższego czasu. Cały dzień mijał bardzo romantycznie, ale taki miał być. Przy zachodzie słońca wyciągnął nagle pierścionek. Byłam w ogromnym szoku, ale też bardzo szczęśliwa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ranczara
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam pojęcia Very Happy Sądziłam, że skoro jesteśmy razem siedem lat, to pewnie już nie przyjdzie mu to do głowy, a tu proszę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liguana
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle się nie spodziewałam tzn miałam taka myśl w głowie ale co do miejsca i sytuacji zaskoczył mnie baardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak panowie nie zawsze się zdradzają z zamiarami:D

moja siostra ma pewne podejrzenia, bo chłopak jej sugerował, że może się pierścionka spodziewać, że o tym myśli, a niedawno na jej aluzję, że chętnie by coś dostała bez okazji stwierdził, że coś dostanie i już to na nią czeka, ale jeszcze chwilkę musi poczekać. I jaka była jej myśl? No że pierścionek oczko aż sama jestem ciekawa, czy rzeczywiście, czy tylko siorka tak bardzo wyczekuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie to jest ten dodatkowy smaczek, że narzeczeni potrafią do końca trzymać w tajemnicy swoje oświadczyny i potem zrobić odpowiedni klimat, nastrój i tym samym wielką niespodziankę! Oby więcej takich mężczyzn uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie narzeczony zaskoczył baaaardzo. Świętowaliśmy moje urodziny, więc nie było dla mnie niespodzianką, ze wybrał Bubbles Bar z bąbelkami w nazwie. Gdy doszło do deseru, dostałam kopułkę a pod nią fondant uśmiech zabrałam się za jedzenie... ale to było pyszne. Dopiero po 5 minutach zauważyłam pierścionek i ciszę przy stoliku Very Happy ale było płaczu!wykrzyknik! To miejsce już na zawsze będę mile wspominać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awakajola
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie spodziewałam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Mar 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę podejrzewałam... mój facet, jest słabym aktorem język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też kwestia charakteru, bo jak piszesz- niektórzy faceci po prostu nie potrafią wytrzymać do dnia oświadczyn i można przeczuć niespodziankę, wiem z własnego doświadczenia uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group