Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiedziałyście, że on chce się oświadczyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 11:50    Temat postu: Wiedziałyście, że on chce się oświadczyć? Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy wiedziałyście, przewidziałyście, że wasz mężczyzna chce się wam oświadczyć? Oczywiście pytam te z was, którym partnerowie chcieli zrobić niespodziankę uśmiech

Ciekawa jestem, czy się domyślałyście, może wasi panowie zachowywali się inaczej niż zwykle? oczko a może totalnie was zaskoczyli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga1101
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 15 Lis 2018, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie spodziewałam się. Planowaliśmy spędzić czas nad jeziorem od dłuższego czasu. Cały dzień mijał bardzo romantycznie, ale taki miał być. Przy zachodzie słońca wyciągnął nagle pierścionek. Byłam w ogromnym szoku, ale też bardzo szczęśliwa uśmiech
Powrót do góry
Ranczara
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam pojęcia Very Happy Sądziłam, że skoro jesteśmy razem siedem lat, to pewnie już nie przyjdzie mu to do głowy, a tu proszę język
Powrót do góry
Liguana
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle się nie spodziewałam tzn miałam taka myśl w głowie ale co do miejsca i sytuacji zaskoczył mnie baardzo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: