Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tatuaze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon 11 Cze 2018, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimozza napisał:
Mam trzy tatuaże, z czego tylko dwa są moimi love <3 Jeden przedstawia moją kochaną córeczkę, drugi to kwiat lotosu, a trzeci... to wielka młodzińcza pomyłka... Tą pomyłkę ostatnio zaczęłam usuwać z mojeog ciała laserem Pico + Nano by Enlighten Triplex w klinice http://bienkowscyclinic.pl/. Jest to najbardziej zaawansowany i wszechstronny laser w Bieńkowscy Clinic. Aktualnie jestem jstem po dwóch zabiegach, a czekają mnie jeszcze dwa. Mam je w w znieczuleniu miejscowym, bo to jednak jest stary choć mały tatuaż. Między zabiegami, skora z usuwanym tatuażem dość szybko się goi. A sama obsługa, personel,lekarze, są fantastyczni uśmiech Jak coś, to polecam uśmiech


He! Również słyszałam o tym laserze discovery pico. Czy miałaś już wszystkie 4 zabiegi? Jak efekty? U mnie w Warszawie robi to Klinika Murano https://klinikamurano.com/oferta_laser-discovery-pico-b-nowosc-b_280.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo nie umiałam się zdecydować, ale zrobiłam sobie super tatuaż na żebrach w salonie Iroink w Warszawie - trafiłam na prawdę pod świetne ręce i na pewno wrócę na kolejny bo już nawet mam pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pretty_woman
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się podoba taki sobie zrobić napis na palcu dłoni jeszcze nie wiem jaki uśmiech uśmiech
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu." - Dan Brown
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planuje sobie w najbliższym czasie zrobić jakiś kolorowy tatuaż na łopatce uśmiech już nawet mam wybrane konkretne studio - warszawskie Jah Love Tattoo uśmiech zapisze się na pewno do Kingi bo przeglądałam jej prace i bardzo odpowiada mi to co tworzy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo doti ja też chodze do Jah Love Tattoo uśmiech najczęściej odwiedzam Jacka uśmiech bardzo fajne, klimatyczne miejsce, super ludzie i cudowne tatuaże. Mam wrażenie, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nie rozumiałem nigdy powiedzenia, że tatuaże noszą kryminaliści. Obecnie jedna na kilka osób je ma. Mimo to ostatnio postanowiłem poczytać, czym wyróżniają się tatuaże więzienne i trafiłem na bardzo ciekawy artykuł, który omawiał znaczenie tatuaży więziennych. Sami poczytajcie https://kruczek.pl/co-oznaczaja-tatuaze-wiezienne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie portfolio salonu [url= https://www.iroink.pl/portfolio/]IroInk Portfolio[/url] . Ich projekty naprawdę robią wrażenie, nie wiem jak na Was, ale na mnie tak. Kilka razy skorzystałem z ich usług i jestem bardzo, bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli ktoś z was jest z Poznania lub okolic i interesuje was właśnie gdzie znajdziecie dobre i profesjonalne studio tatuażu w Poznaniu koniecznie powinniście sprawdzić studio Sky Tatoo. Jest to studio, w któym pracują profesjonaliści z pasją do tego co robią i na pewno będziecie zadowoleni z ich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka0821
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Maj 2020, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój ukochany mamy tatuaż znak nieskończoności który symbolizuje naszą nieskończoną miłość uśmiech Do tego jest dyskretny i nie rzuca się w oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam1977
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob 30 Maj 2020, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaże ładnie wyglądają, ale jeśli zostanie źle wykonany, będziecie chcieli go usunąć to pozostaną blizny. Dlatego też warto zerknąć na https://klinikaotco.pl/oferta/laserowe-usuwanie-blizn/ i zobaczyć jaki jest koszt usuwania blizn. Może dzięki takiej wiedzy pójdziecie do profesjonalnego tatuażysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 22 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group