Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zakup domu i ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sro 8 Sie 2018, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama urządziłam swoj ogród i na prawdę nie potrzeba do tego jakiejś ogromnej filozofii. Zależy co lubimy mieć w ogrodzie.Ja kocham kwiaty, sadzę je w donicach i gazonach.Z reguły są to pelargonie i surfinie. Stawiam je w miejscach gdzie siedzimy aby ładnie wyglądało.Natomiast pod domem ,ogrodzeniem i na środku ogrodu,zrobiłam skalniaki. Posadziłam na nich wieloletnie byliny ,poprzegradzałam je elementami skarpowymi z firmy Joniec. Bardzo ładnie mi wszystko poodgradzały i rośliny dzięki temu się wyraźniej za eksponowały na skalniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pretty_woman
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my teraz będziemy robić ogród japoński, już nie mogę doczekać się tych źródełek których dźwięk tak daje wyciszenie i relaks Very Happy Smile
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu." - Dan Brown
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba_Igielnik
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Ktoś ma pomysł na ekologiczny dom?
_________________
"Typowy człowiek jest zlepkiem rutyny, idei i tradycji" – Bruce Lee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2018, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesowałby was zakup domu w Wrocławiu lub woj. dolnośląskim to polecam wam sprawdzić najpierw ofertę tego biura jakim jest https://microklimat.pl/oferta/ Dzieki tej firmie na pewno uda wam się znaleźć piękny dom lub mieszkanie w tym okręgu, Wiele osób już zaufało osobom z tego biura nieruchomości i tego nie żałuje wiec czas i na was uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 12 Wrz 2018, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie domu zawsze wydawało mi się takie banalnie proste, dopóki sama nie musiałam urządzić własnego mieszkania. Nie do końca wiedziałam, na co tak naprawdę chciałabym się zdecydować. Teraz rozglądam sie za ciekawymi dodatkami. Widziałam, ze fotele piłki są teraz bardzo modne. Macie to w swoich domach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród nie jest aż tak ważny jak jeszcze macie na głowie remonty. Ale wiadomo że jak już się uporacie ze swoim domem to warto wziąć się właśnie za urządzenie ogrodu. W tym może pomóc wam skelp https://gardenowo.pl Mają tam spory wybór roślin ogrodowych, a także i mebli i innych akcesoriów do ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta221
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w temacie domów warto pomyśleć o tańszej opcji, która również jest dobra jak tradycyjne budynki... a mianowicie o domkach szkieletowych z drewna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 9 Paź 2018, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecic strone http://www.domesta.com.pl/leszczynowy-staw , gdzie znajdziecie roznorodne mieszkania we Wrocławiu w bardzo dobrych cenach i świetnej lokalizacji. Jezeli jestescie zainteresowani to wszelkie istotne informacje znajdziecie na ich stronie, bardzo duzo zdjec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacperko
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam odwagę i zdecydowanie co do decyzji o zakupie gotowego domu. Ja wolę poświęcić więcej czasu i wybudować swój od podstaw. Przeglądam teraz projekty domów by wybrać ten jeden najładniejszy i wiem, że nie będzie to łatwa decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merksens
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie najważniejszą przewagą domu nad mieszkaniem jest wspomniany ogród. W tym miejscu można urządzić sobie grilla, wygodnie poczytać ksiązke na leżaku, uprawiać co się wam tylko podoba uśmiech Urządzając swoje ogrody zajrzyjcie na stronkę https://miastodzieci.pl/wydarzenia/jakie-meble-ogrodowe-beda-najlepsze/ Znajdziecie tu porady co do wyboru mebli ogrodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group