Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie macie podejście do gadżetów erotycznych?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 10:37    Temat postu: Jakie macie podejście do gadżetów erotycznych? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jakie macie podejście do gadżetów erotycznych? Czy ich używacie? Jeszcze za czasów kawalera zaopatrzyłem się w coś takiego: https://refform.pl/pl/380-masturbatory-fleshlight - gdy moja obecna partnerka to odkryła, miała furię w oczach. Tylko, czy aby na pewno miała powód do tego, aby tak się zdenerwować? Nie sądzę. Jakie macie podejście do takich produktów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko - jak ktoś lubi, to jego sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Nie 10 Gru 2017, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie mam z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozytywne uśmiech Wiadomo, ze seks z czasem może zrobić sie trochę nudny ( rutyna robi swoje) i takie gadzęty są w stanie sprawić,ze seks bedzie ciekawszy i będzie przynosil o wiele więcej przyjemności uśmiech
Polecam wypróbowac sobie hiszpańskiej muchy
https://intymnosc.pl/pl/gadzety-okolicznosciowe-dla-dwojga/745-sex-elixir-spanish-fly-15ml-hiszpanska-mucha.html

Nie wierzyłam,że może działać ale okazało się,ze naprawdę zwiększa ochotę na seks uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PimPuszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: Psary

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam nic przeciwko gadżetom język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to trzeba rozmawiać najpierw o tym, przygotowac grunt. Każdy ma prawo sie zawstydzić. Wyślij jej link do poczytania http://abc-potencji.pl/ Zaprezentuj co dzięki takiemu czy innemu gadżetowi będzie miała. Dlaczego chcesz to wprowadzić do Waszego życia. Nie bójmy sie rozmawiać, nawet jesli początkowo będzie wstyd i oburzenie. Po jakimś czasie spróbujmy znów. I nie zaczynajmy od hardcorowych zabawek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki te nie są jakoś mega perwersyjne i zboczone to nie mam nic przeciwko. Takie np. stroje erotyczne od http://skarbyafrodyty.pl to nie jest nic złego. Według mnie warto od czasu do czasu troszkę odskoczyć od rutyny i postawić na coś nowego w łóżku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to nie mam z tym problemów, warto szukać różnych rozwiązań aby poprawić swoją sytuację życia erotycznego. Ostatnio chodzi mi po głowie ich sex telefon http://rmsu.pl/oznaki-kobiecego-zainteresowania/ Chciałabym zadzwonić ze swoim partnerem i porozmawiać na różne tematy z obcą kobietą, bez zobowiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 20 Lip 2018, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to bardzo otwarte uśmiech Dużo czytam, szukam nowych, ciekawych rzeczy. Dobrze się na szczęście dobraliśmy z mężem pod tym względem uśmiech Teraz czytam na forstorapenis o środkach na powiększenie penisa. Bardzo popularne są tabletki, ale również słyszałam o specjalnych pompkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi i warto próbować nowych rzeczy. Właśnie dlatego ostatnio spodobał mi się w internecie analny vibrator. Nigdy nie miałam takiego gadżetu ale poważnie myślę o jego zakupie. Jestem ciekawa doznań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group