Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna, hotel, a może coś w plenerze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala weselna z miejscami noclegowymi, plener ryzykowny, a duży hotel gdzie będą się kręcić inni goście też nie bardzo. Idealne miejsce to na przykład Zajazd Borowik w Łodziskach koło Ostrołęki - piękna duża sala, pokoje gościnne i super okolica, jest gdzie spacerować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 22:07    Temat postu: Miejsce przyjęcia weselnego Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy salę weselną w Kameliowym Zakątku w Bielsku -Białej. Naprawdę fantastycznie.Sala przepiękna,jedzenie bardzo smaczne,obsługa bardzo miła.Dodatkowo moga pomóc w wyborze fotografa,wodzireja,muzyków,gdyż współpracuja z osobami zajmujacymi się weselami i przygotowaniem do nich.W budynku sąsiadującym ,mozna zarezerwować pokoje dla gości weselnych. Są w pełni przygotowani a dzięki nim mieliśmy wspaniałe wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre miejsce jest bardzo ważne. Trzeba uważać nie tylko na wygląda ale i jakość jedzenia i obsługi. Warto się wcześniej dopytać jak to wygląda u kogoś kto się bawił wcześniej w danym miejscu. Ja tydzień temu wróciłam z wesela w Janowie Podlaskim w Zamku i muszę przyznać, że są u mnie w czołówce.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wlasnie tez zdecydowalismy sie wziac przyklad ze znajomych i wybralismy za nimi http://pariselpalace.pl/ w Lukowie. Przepiekne miejsce - tereny spokojne, zielone, piekny ogrod przed palacem i jeszcze ta sala uśmiech No bajka. Mielismy juz tam sprawdzone jedzenie, wiec to bylo dla nas bardzo wazne, bo wiadomo, na weselu jedzenia i alkoholu zabraknac nie moze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba sprawdzi się sala weselna. W hotelu moim zdaniem jest zbyt surowo, a plener to wiadomo... różnie może być. Jakbyście szukali sali weselnej pod Warszawą to zerknijcie sobie na tę - http://www.domweselnyastoria.pl/ . Siostra miała tam slub i wszystko było naprawdę super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia_gie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Zamek Janów Podlaski, tam macie wszystko czego dusza zapragnie, a do tego klimat niezapomniany na ten najważniejszy dzień!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 3 Sie 2018, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podobała sala weselna http://www.salaujakuba.pl/ w województwie mazowieckim, dojazd do niej jest bardzo prosty i nie leży jakoś specjalnie daleko od wielkich miast, sala ma bardzo ładny nowoczesny wystrój i bardzo miłą obsługę, jedzenie też było przepyszne. Z tego co słyszałam to moja kolejna kuzynka będzie w tym miejscu urządzała swój wielki dzień, już się nie mogę doczekać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sro 8 Sie 2018, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Jaroma dnia Wto 14 Sie 2018, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na ślubie koleżanki na zamku Janów Podlaski. Piękna, nowoczesna, przestronna sala i cudowna okolica- idealna na plener ślubny;) Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa- super wspominam to wesele!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OliwiaK napisał:
Ostatnio byłam na ślubie koleżanki na zamku Janów Podlaski. Piękna, nowoczesna, przestronna sala i cudowna okolica- idealna na plener ślubny;) Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa- super wspominam to wesele!

Prawda? Cudownie tam jest uśmiech i miałam podobne odczucia po imprezie na której ja byłam. Wszystko mi pasowało!
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group