Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karma dla kota
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 9:38    Temat postu: Karma dla kota Odpowiedz z cytatem

Dziewczyn, szybkie pytanie, szybka odpowiedź. Poszukuję karmy dla mojego kota. Zależy mi, żeby tak karma była "dobra", czyli zawierała to, co dla zwierzęcia jest potrzebne (wiadomo, żadne whiskasy itp.). Jedyny ból to cena, szukam strony gdzie zakupię w jak najniższej cenie. Co polecacie? Gdzie kupić? Ile kosztuje? Na ile wam starcza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam karme Royal Canin. Ma dobry skład. Jesli jednak Tobie nie będzie odpowiadała i kotkowi to jeszcze poczytaj sobie o karmie Miamor. Równiez ma dobre składniki odżywcze.
Inne dobre karmy to:
Animonda
Fitmin Puriti
Sanabella
Purina Proplan
Purina chow Cat
Happy Cat

Dobrze byłoby poszukać karmy w tym sklepie - wybór maja spory, ceny rownież są korzystne uśmiech

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam koty, dwa dachowce ukochane. Moim zdaniem naprawdę dobra karma dla kota to taka https://www.kociarze.pl/koci-magazyn/artykuly-eksperta/4-sposoby-na-to-jak-wybrac-karme-dla-kota Kupuję ją od dawna i kociaki są zdrowe, szczęśliwe i niczego im nie brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie sklep zoologiczny https://www.krakvet.pl/ ? Wpadłam na niego całkiem przypadkiem, kiedy szukałam drapaka dla swojego kota i powiem wam, że jestem zaskoczona, ze sklep zoologiczny może być tak dobrze zaopatrzony. Znajdziecie tam dosłownie wszystko to, czego potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 20 Paź 2018, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej zamawiać takie karmy przez internet. Wychodzi tanio i mamy dostawę bezpośrednio do domu. Znam sklep https://vet-shop.pl, w którym kupowałam karmę już kilka razy. Jak najbardziej polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 10 Mar 2019, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówi się, że przy wyborze dobrej karmy trzeba się kierować przede wszystkim zawartością mięsa. Dobre są te powyżej 40-50%. Ale dlaczego nie podawać naszym pupilom czegoś, co zawiera w sobie aż 100% czystego mięsa? Dieta barfowa zyskuje coraz większą popularność a ja karmie w ten sposób swoje psy i koty już od dłuższego czasu. Dobre jakościowo karmy znajdziecie np w firmie Primex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beer.may
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie potrzebne akcesoria oraz karmę dla mojego kota zamawiam z tego sklepu zoologicznego https://hubun.pl/50-kuwety-dla-kota. Przeglądam obecnie kuwety dla kotów, ponieważ potrzebny jest mi kryty model. Takie zamknięte kuwety to dobry wybór, ponieważ utrudniają roznoszenie się i rozsypywanie żwirku oraz hamują nieprzyjemne zapachy dzięki filtrom, jednak trzeba przyzwyczaić do nich kota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_pe1
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że jak kot przestaje jeść z dnia na dzień, to może coś mu dolega. Wtedy warto udać się do weterynarza i do behawiorysty. U nas kot przestał jeść ze stresu. Pomogło stosowanie https://www.feliway.com/pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie a to nie jest tak że 40-50% mięsa to wciąż za mało? mi się wydaje czy to wciąż średniej jakości karma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfekcyjna napisał:
słuchajcie a to nie jest tak że 40-50% mięsa to wciąż za mało? mi się wydaje czy to wciąż średniej jakości karma?


Koty są mięsożerne. Im więcej mięsa w pożywieniu tym lepiej. Ja swojemu kupuje karmę 70% mięsa i ta mu najlepiej smakuje z Empire https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-kotow/karma-dla-kotow-wybrednych. Ma po niej zdrową kupę i żadnych wpadek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group