Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Botoks Warszawa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 20 Lip 2018, 7:09    Temat postu: Botoks Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam, do kogo mogę się wybrać i w jakiej cenie wykonać zabieg osłabienia mięśni żwaczy botoksem? Nie cierpię na bruksizm, zależy mi na wysmukleniu twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 20 Lip 2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho o takim zabiegu pierwszy raz słysze. Widziałam,ze dziewczyny wykonują sobie zabieg na:
lwią zmarszczke
zmarszczki wokół oczu
oraz zmarszczki poprzeczne czoła

Jednak takiego zabiegu nie widziałam. W Warszawie zapisz się do tej kliniki na Ursynowie
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

Powinni Ci powiedzieć co mogą zrobic w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aszka85
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podbijam temat, bo takze szukam dobrego gabinetu w Warszawie, gdzie wykonam botoks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaida.dickens
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Ustroń

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki zabieg jest bolesny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, ze najlepszym sposobem będzie skorzystanie z oferty kliniki SkinClinic w Warszawie. Zachęcam właśnie do niej, ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii o zespole lekarzy, który tam pracuje. Tyle mi znajomi opowiadali o efektywności, bezpieczeństwie i niesamowitym komforcie, że sama jestem skłonna się do nich umówić. Zobaczymy jaki zabieg mi zaproponują uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Pucołowata twarz zawsze była moją zmorą. Nie wiedziałam, że w tej kwestii można podziałać botoksem. Koleżanka poleciła mi kształtowanie twarzy kwasem hialuronowym. Ten zabieg wykonują lekarze w Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net. Moja Anka mówiła, że najpierw zbierają wywiad i wtedy polecają odpowiedni zabieg dla danej osoby. Zapisałam się już do nich na pierwsze spotkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście myślę ze dobre byłyby też zabiegi odmładzające takie laserowe - https://klinikamiracki.pl/odmladzanie-laserowe/ Pozwolą nie tylko na odmłodzenie ale rownież inne niedoskonałości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie ( chyba na Alejach Jerozolimskich) przyjmuje dr Migala, o ile się nie myle to w Klinice Sfera. Na pewno robi zabiegi z botoxem i nie tylko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyn estetycznej?

Sprzątanie osiedli Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 29 Mar 2023, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli macie problem z mocnym zaciskaniem szczęki lub nocnym zgrzytaniem zębów, to myślę, że warto byłoby skonsultować to z jakimś specjalistą. Jest wiele placówek, między innymi ta https://akademiarzezbieniatwarzy.pl/, które zajmują się leczeniem bruksizmu i robią wszystko, żeby pacjent odzyskał dawną radość z życia. Nie warto się męczyć, tylko proponuję od razu zacząć działać. Wtedy najszybciej zobaczycie pierwsze efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group